Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeditek 15hós babátokat...

Engeditek 15hós babátokat pelenka nélkül mászkálni a lakásban?

Figyelt kérdés
Én sajnálom ebben a nagy melegben ,de ha leveszem róla ,akkor odapisíl a szoba szönyegére.
2011. júl. 15. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is sajnálom ebben a melegben, de ráadom, mert én meg nem szeretek pisit feltörölni mindenhonnan...
2011. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
felszedtem a szőnyeget a parkettáról és járólapról pedig fel tudom mosni a pisit
2011. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem
2011. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

(fili)

Igen. Főleg ebben a melegben. 18 hón. korukra el is hagyták a pelust. Kis bugyit adtam rá és ha bement a pisi, csere. Egy hét múlva ment a bilire magától.

Nem pisilnek a babák sem percenként.

2011. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajta semmi; én is felszedtem a szőnyeget; nem gondolom, hogy ebben a fülledt melegben nekem is kellemes lenne ha párás pelusban kellene feszítenem egész nap.
2011. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Utolsónak: Ha normálisan cseréled az eldobható pelust, akkor nem nedves a popsi... ezért találták ki! :)


Egyébként ez a téma ugyanolyan, mint a hozzátáplálás! Sok szülő azt hiszi, hogy azért mert ő szereti az ízeket, a babának is minél előbb ezerféle ízt kell megismernie, és minél előbb fűszeres kaját adni neki, mondván szegény, milyen íztelen kaját eszik. Pelusnál is, a babának az a normális, ha pelus van rajta, ezt az érzést szokta meg, mint a kajánál is az (számunkra) íztelenséget ... azt se tudja,hogy létezik élet fűszeresen és pelus nélkül:)

2011. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a májusi melegben kipróbáltam (17 hós volt akkor) és párszor bele is sikerült a bilibe, de láttam rajta hogy kétségbe van esve mikor csurog a pisi!Sírt....

Így úgy gondoltam, pelus vissza mert frusztrálja!

Most 19 hós bugyipelusa van, és sokszor húzza le és megy a bilire, de ha véga a bilizésnek kéri vissza!Ő gy érzi magát biztonságban!Szóval az én lányom zavarja ha nincs pelus!


Egyedül az udvaron hagyja magát fürdőbugyiban, akkor nem zavarj aha pisil!Megáll majd megy tovább!


De idebent ő nem enegedi!

2011. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Én a 8 hónaposomat is hagyom és nagyon élvezi. Éppen tegnap kaksizott az étkező kövére, mert apa nem volt elég szemfüles. A reggeli kaka előtt hagyta pelus nélkül. :)
2011. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Én szoktam néha, mert a combtövénél most is kipirosodott a bőre, hogy szellőzzön egy kicsit, de valóban mindig a szőnyegre pisil. 17hós. Már ígyis érik egy vizes szőnyegtakarítás, szóval én nem nagyon izgatom magam emiatt. Előtte többször rábukta az őszibarackot, hát elég foltos már, nem izgatom magam, majd kitisztítjuk.
2011. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Én is sajnálom a 15 hós lányomat, de nincs kedvem szőnyeget súrolni.

Épp ma jártunk úgy, hogy levettem róla a bugyipelust, mert szárazat akartam rá adni. Gyorsan elszaladt, aztán hirtelen megállt, majd csurgatott is. Nem keveset!!!

Úgyhogy így járt a kisasszony... Marad a pelus! :)

Anyám szerint próbálkozni kéne a bilivel, de szerintem még korai. Még ha bele is pisilne, tuti, h kiborítaná! :D

2011. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!