Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr. Kiss Katalin gyermekorvos...

Dr. Kiss Katalin gyermekorvos Kecskeméten. Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer voltunk nála, amikor helyettesítette a mi gyerekorvosunkat. Nekem nem volt szimpatikus, bár be kell vallanom, nem tudok mit felhozni ellene, nagyon alapos volt. Egyszerűen a saját orvosunkban jobban bízom, nagyobb tapasztalata van-gyerekként én is hozzá jártam
2011. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meg kérdezhetem ki a gyerekorvosotok?
2011. júl. 15. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Dr. Horváth Piroska
2011. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem Piroska volt általanos iskolában az iskolaorvosom.

100%, hogy nem választom Piroskát.

Maradunk Kiss Katinál :)

2011. júl. 18. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha neked ő vált be... Én maximálisan elégedett vagyok a gyerekorvosunkkal.
2011. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még nem tudjuk, hogy beválik-e de azt tudom, hogy Piroskát sosem kerném fel gyerekorvosunknak.

örülök, hogy nektek nincs rossz tapasztalatotok vele, kívánom, hogy ne is legyen!!

2011. júl. 18. 14:39
 7/8 anonim válasza:
Nekem két gyermekem van 16. éves az egyik, 14. a kisebbik.Az első pillanattól Hozzá tartozunk, maximálisan elégedett vagyok,alapos, mindég eltalálja a betegségeinket, megfelelő kezelésben részesíti a gyerekeket, elmondja a betegséget, a gyógyulási folyamatot, esetleg ha kell szakirányba küld tovább sőt utána is érdeklődik hogy hogy van a gyerekem. Én piedesztára emelem, nagyon sok kis gyermeket gyógyít .Nagyon fogom sajnálni, hogy a felnőtt háziorvosunk már nem Ő lesz.Sok erőt s egészséget kívánok Neki a munkájához.
2011. nov. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem Dr. Horváth Piroskát! Mikor még baba voltam (most 30 vagyok), meg is halhattam volna olyan beteg voltam, és Ő segített, így hamar meggyógyultam! Van 3 gyerekem, és maximálisan meg vagyok elégedve a Doktornénivel :)!

Épp szabin van, így holnap megyünk a helyettesítő Doktornénihez.....kivi leszek mit mondd....csak lázas a picikém...2 napja de semmi tünet, védőnéni megnézte és csak 1 picikét piros a torka mást nem talált....kivi vagyok mi baja van...

2012. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!