Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr. Fazakas Eszter milyen...

Dr. Fazakas Eszter milyen gyermekorvos? (Bp. XI. kerület, Keveháza u-i rendelő. )

Figyelt kérdés
Gyermekorvost szeretnék váltani, őt szemeltem ki, de jó lenne néhány személyes tapasztalat a doktornőről!
2011. okt. 25. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én privátban írtam neked, majd nézd meg az email címed, amivel itt regisztrálva vagy, ott beszélhetünk
2011. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
OK, megnézem, köszi!
2011. okt. 26. 12:58
 3/6 A kérdező kommentje:

Inkább ide válaszolok, ha nem baj.

Az előző dokimmal az volt a baj, hogy nekem kellett diagnosztizálnom a kisfiam betegségeit (pl. tejallergia) és kezelnem is 8meg magánorvosokhoz hurcolászni, hogy végre valaki nézzen rá), mert hiába vittem dokihoz, nem törődött vele, engem meg szembe röhögött.

(Csak 3 hónapos koráig vittem párszor betegség miatt a körzeti dokihoz, mert ugye akkor még nagyon pici, azóta itthon kúrálom, most egy éves és már azóta is legalább 10* volt beteg, most is az!)

/Nyilván lázasan vittem volna mindig, de nem volt az./

Fül-és szemtanúja voltam, hogy más aggódó anyával is ezt csinálja, meg sem vizsgálja a babáját, fel sem néz a papírjai közül és elengedi a füle mellett az anya aggodalmait és kérdéseit.

Azóta tegnap már találkoztam a Fazakas doktornővel, nagyon szimpatikusnak tűnik. És ahogy látom egyáltalán nem pénzéhes.

(Az előzőnek akármennyit adtunk, akkor is ugyanúgy viselkedett!)

A gyermekeket is láthatóan szereti, foglalkozott a problémánkkal és nem nézett hülyének.

Annyi, hogy körzeten kívül nem jön ki házhoz, de a körzeti sem jött ki, mikor egyszer szükségünk lett volna rá, szóval be tudjuk vinni!

Nekünk nagyon pozitív csalódás volt!

A neten olvastam róla jókat és ez a rendelő van hozzánk még közel, ezért őt választottuk!

Nem tudom neked mik a tapasztalataid, de biztos örülne más is, ha leírnád itt, hogy dönthessen, ha valaki még gondolkodna az orvosváltáson és pont a doktornőre gondolt volna!

2011. okt. 26. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint akkor már annyira nem kell ecsetelnem. De én is csak ajánlani tudom. Igaz, nekünk még nem volt komolyabb dolog, amit diagnosztizálnia kellett volna, így azt, hogy mennyire profi a szakmában, nem tudom megítélni.

De emberileg nekem is nagyon szimpatikus és alapos.


Én még pénzt nem akartam neki adni... Kicsit kellemetlen, de szerinted mikor szokták várni? Csak akkor ha kijön, nem? Mert hozzánk még nem jött ki, mindig mi mentünk.


Tegnap pedig az is lehet, hogy láttuk egymást, én is ott voltam a kisfiammal olyan fél-háromnegyed 4 körül. :)

Jó sokan voltak most, mindenki beteg.

2011. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
beszélgetnék többet is, de azt már tényleg privátban. Nem akarok mindent ide kiírni.
2011. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:( ez van
2011. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!