Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki jó gyermekorvos Kecskeméten?

Ki jó gyermekorvos Kecskeméten?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ neked mi a jó. Modern gondolkodású vagy igazi tapasztalt öreg? Homeopátia híve vagy antibiotukim párti? Alapos vagy gyors? Én Pécsi doktohoz járok a Bagolyvárba, nagyon alapos, kedves és nem ragadta el túlzottan az "újhullám". Te milyet keresel?
2009. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Attól függ neked mi a jó. Modern gondolkodású vagy igazi tapasztalt öreg? Homeopátia híve vagy antibiotukim párti? Alapos vagy gyors? Én Pécsi doktohoz járok a Bagolyvárba, nagyon alapos, kedves és nem ragadta el túlzottan az "újhullám". Te milyet keresel?


Tapasztalt, de haladó gondolkodású. Nem vagyok a homeopátia híve, de az antibiotikumé is csak ha muszáj, asszem van köztes megoldás is enyheébb esetekre. Természetesen alapos legyen, ez nem is kérdés. Merjek tőle bátran kérdezni, közvetlen legyen, ne féljen tőle a gyerek. Biztos itt is van olyan orvos aki népszerű, és aki kevésbé, mint a nőgyógyászknál. Akikhez sosem vinnéd a gyermeked, vagy akit sosem cserélnél le. Nem vagyok idevalósi, semmi infom a kecskeméti gyerekorvos válaszékról.

2009. máj. 6. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a védőnődet, ha bízol benne, sokat tudott az enyém is segíteni, én sem vagyok kecskeméti, behordom féléves kisfiam.

AMikor megszültem a doki kijött házhoz, pedig másik városban lakunk. Másfél órát volt itt, mindent elmondott, nagyon megnyugtató volt!!! Ráadásul fél perc alatt elaltatta a fiam, le is esett az állam:-) A baba nem fél tőle, még a szurikon sem sírt, csak amikor beadták. Minden kérdésemre türelmjesen válaszol, mindenre kitér. Ha van esetleg kérdésed, vagy kell az elérhetősége, légyszi privátban írj!

2009. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bélei Gábor ő nagyon jó
2009. máj. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
góg erzsébet
2010. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dr. Horváth Piroska
2010. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dr. Kaiser László
2010. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!