Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekeiteken milyen a...

A gyerekeiteken milyen a szúnyogcsípés? Vagy ez akkor nem is az lenne?

Figyelt kérdés
1éves lesz a fiam,és kb 2napja elég sok nagyon piros pöttyök vannak rajta.Először csak a nyakán találtam 2-t,meg a lábán párat,aztán másnap már többet,meg a kezein is,hasán is,hátán is van 1-2,de nem tudom szúnyogcsípés e vagy valami kiütés.Nyaralni voltunk,rengeteg szúnyog volt,rajtam is van egy csomó.Szerintetek az lehet,vagy vigyem dokihoz emiatt?Nem az a nagyon apró,kicsit nagyobb,meg sötétebb piros,nem melegkiütés,mert azt tudom milyen,az is szokott lenni neki,de az más.Nekik is"puklisnak"kéne lenni ha megcsípi a szúnyog,vagy csak ilyen sima piros "pöttynek"?
2011. júl. 15. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem az aggódós fajta anyuka vagyok, de nem ártana megmutatni egy dokinak. Így a leírtak alapján szerintem nem szúnyogcsípés, annak ugyanolyannak kellene lennie, mint ami rajtad is van. Nem lehet valamire allergiás? Most hétvégén adj neki fenistil cseppet (ez ártani nem árt semmit sem, kg-ként kell 1 csepp pl. ha 10kg a gyerek akkor 10csepp), ha allergia akkor látsz javulást. Ha nem az akkor doki, de nem vesztettél semmit, hogy megpróbáltad a fenistil cseppet.
2011. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.Dokihoz csak hétfőn tudom vinni,mert hétvége van,csak ügyeletre tudom elvinni,de nem tudom oda elvigyem e ezzel,vagy várhatok hétfőig.Nem lett több pötty rajta,meg nem nagyobb,de még ugyanúgy ott vannak.A nyaralás evett olyat amit még nem,pl kiflit,nagyija adta neki,nem tudom attól lehet e ez,mivel tejes,de tejes dolgokat már régóta kap,és nem volt gond semmivel,se a túrótól,se joghurtól se sajttól,semmitől.áfonyás,erdei gyömölcsös ételt kapott,de üvegeset,tehát azt elvileg ehetett,meg amúgy is 4hónapos kortól,az volt ráirva.Fogalmam nincs mitől lehetett ha nem a szúnyogtól.
2011. júl. 16. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. szerintem ugyanilyen pöttyök vannak az én 9 hós babámon is. Kicsi piros, élénkebb piros. Én valami pók vagy hangya csípésnek tudom be. Mára jött ki neki, kb. 5-6 db itt ott. ha esetleg a doki mondott valamit azért ird már meg.
2011. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neki több van,kb vagy 20 tuti.Ha hétfőn is lesz,akkor elviszem dokihoz,és megirom mit mondott.Nem tudom mi lehet,szerintem nem pók csipés,mert 20helyen csaknem csipte meg,meg neki a fején is van,homlokán is 1
2011. júl. 16. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!