Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes feleségek! 2....

Kisgyerekes feleségek! 2. házassági évforduló?

Figyelt kérdés
Fiatal Anyukák, feleségek! Mit ajándékoztok (- tatok), hogyan ünnepelitek (-tétek) 2. vagy más nem sokadik házassági évfordulótokat férjetekkel? Jövőhéten lesz a napunk, de még fogalmam sincs ... írok ötleteket? Köszönöm előre is annak aki ír! :)
2011. júl. 16. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel nem keresek,nem tudtam ajandekot venni. Apa delutanos volt,mire megjött,a balkonon egy romantikus gyertyafenyes vacsoraval vartam.Elmondasa szerint jobban esett neki,mint barmilyen ajandek.
2011. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk hétfőn volt, nem ünnepeltünk. Boldog évfordulót kívántunk egymásnak és kész. Mi már lassan 14 éve vagyunk együtt, de csak 2 éve házasok, ezért ezt nem érzem olyan nagy dolognak.

Szerintem ajándékot venni felesleges. Inkább valami közös programmal ünnepeljetek. Mozi, színház, koncert, utána egy vacsi.

2011. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi 13 éve vagyunk együtt és szinte minden évben vacsorázni/ebédelni voltunk egy étteremben.Vagy esetleg egy pizza+színház.

Ebben az évben nem voltunk,mert csak 3 hós volt akkor a babánk.

Mekkora a babátok?

Strand közösen,egy vacsora kettesben,esetleg egy hétvége valami bababarát szállodában?Ajándéknak egy fényképes bögre rólatok.

Több ötletem sajnos most nincs.

2011. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi 20 éve vagunk együtt, nem vagyunk házasok és soha nem ünnepeltük az évfordulónkat(onantól száímtjuk, amikor elsőzör csókolóztunk, pont a párom névnapján)

Nekem ez annyira giccses lenne, hál istebnenk a páromat sem nagyoon érdeklik az ilyen dolgok, ennek ellenére teljesen jól megvagyunk.

2011. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is hétfőn volt a 2. házassági évfordulónk. Mi vasárnap "ünnepeltük"; elmentünk egy kicsit kirándulni hármasban a kisfiunkkal és egy étteremben ebédeltünk. Ajándékot nem vettünk, szerintem felesleges.
2011. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! A kisfiunk 15 hós most.

Én se voltam biztos , hogy ajándékot vegyek-e egyáltalán, azt gondolom, nem is fogok! A romantikus vacsi ötlete a teraszon, vagy étteremben tetszik..De lehet, hogy a fényképes bögre is belefér :) A legjobb a hétvége egy szállodában lenne :) Na majd meglátom, ettől függetlenül még örülök ha írtok, és köszönöm! Mindenkinek minden jót!

2011. júl. 16. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!