Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tornázó anyukák, baba mellett...

Tornázó anyukák, baba mellett mikor jut időtök egy kis tornára? Mit tornáztok?

Figyelt kérdés
Haspréssel vagy felüléssel lehet inkább a megmaradt kis hájat eltüntetni???
2011. júl. 16. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem lassan 2 éves lesz a kislányom. Én olyan 5-6 hónapos korában kezdtem el tornászni. A Rubint Réka 20 perces tornáit csináltam, amikor aludt, vagy jól el volt egymagában, oda tettem magam mellé. Ma már reggeli után várja, h menjünk tornászni:). Igaz vlamikor csak fekszik mellettem, de vlamikor probálgatja csinálni. Én felváltva csinálok egyik nap hasat, másik nap combot. Torna után van még időm fözni, takarítani, a kiscsajjal játszani. Sok sikert neked is!
2011. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éves múlt, éjszaka még 1-2x kel, napközben alig alszik, nincs időm tornázni, vagy inkább energiám nincs, annyi mindent kellene megoldani, felét se sikerül... Reggel már fáradt, nyúzott vagyok, pedig korábban naponta úsztam és heti 2-3x fitnessterembe is jártam. Akkor úgy gondoltam, az otthoni torna szart sem ér, mert kevés, de ehhez sincs ma erőm.

Nem akarlak elkeseríteni, de a koplalás több zsírt visz le, mint a felülés,nekem néhány napos gyümölcskúra nagyobb csodákat tett, míg önmagában a rendszeres sport.

2011. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rubint Rékára tornázok,most 8 hetes a babám,de már nem szoptatok,így nyugodt szívvel teszem.Mindennap tornázok,mert sokat kell leadnom.Vagy akkor ha alszik,vagy ha már a férjem hazaért,vagy ha minden kötél szakad,akkor akkor ha fent van.20 percet mindennap ki tudok szorítani az időmből.
2011. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

8 hónapos a lánykám, ő is kel még éjszaka, de azért a nappalokat jól bírom, de akárhogy osztom is be a házimunkát, mindennapra jut valami.

3 kg van rajtam,de koplalni még nem akarok,mert szoptatok.De majd eljön egyszer az én időm is:):):)

2011. júl. 16. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Rubint Réka 20 perces nagyon jó. A koplalást gondolom nem fogadod meg, de ne is tegye senki, mert megbosszulja magát, amint elkezdesz enni, visszajön, azonkívül, hogy a maradék erőd is elszáll. Ha csak 3 kiló van rajtad, az nehezen fog lemenni, hacsak nem pörög nagyon az anyagcseréd, a nagyobb túlsúly gyorsabban megy le.
2011. júl. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én este lefekvés után összepakolom a háztartást és megyek futni :) 5 hét alatt lement 5 kiló, rám jönnek a régi ruháim végre! Most már az eredeti alakom van, de azzal sem vagyok kibékülve, tehát rendszeresítem az edzést és az egészséges életmódot. Ezt tudom neked is tanácsolni :)

5 hós baba anyukája :)

2011. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsánat, nem olvastam el a kommentárokat. Én is szoptatok még, de a babám egész éjjel alszik. Akkor szerintem csak a finomított termékeket vond ki az étrendedből, sok zöldséget és gyümölcsöt próbálj enni, igyál sokat (napi 3-4 litert is akár) és ha van 10-20 perced, vegyél erőt a fáradságodon és kicsit tornázz Rékára :)
2011. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!