Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Millupa bebi etel port gabonas...

Millupa bebi etel port gabonas es grizes fajta, mivel higithatom fel?

Figyelt kérdés
azt irja rajta hgoy tehen tejjel de nem szabad es most tanacstalan vagyok hgoy akkor mivel higitsam fel neki ?/? szopik es tapszert is kap. 6 honapos baba anyukaja ti hogy adjatok a babatoknak? es hanykor azaz mikor a nap fojaman es hanyszor??? segitsetek elso baba es nagyon nagy bajban vagyunk mert ehes de a tej nem eleg neki de akar hogyan kevertem neki repas burgonya puret vagy gyumolcsot semmit nem akar enni pedig mar egy honapja probalkozunk.
2009. ápr. 1. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tejpép? Mert egyértelműen vízzel, rá is van írva, hogy csak vizet kell hozzáadni. Természetesen tehéntejet mégn e adj, de más tej sem kell hozzá, csak víz.
2009. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es hanykor adjam neki ebedre ?o 12 kor ebedel.
2009. ápr. 1. 18:20
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!!!
2009. ápr. 1. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik étkezést kiválthatod vele.Ahogy az első vál.is írta,vízzel kell hígítani.Egy fajta van,amit tápszerrel is lehet,az a gabonák A-Z-ig(szintén Milupa).De arra is rá van írva.Tehéntejet 1 éves kor alatt NEM SZABAD adni a babáknak.
2009. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok. Hát akár ebédre is adhatod, ahogy szeretnéd. Az enyém tízóraira kapta, mert úgy voltam vele, hogy ebédre majd inkább főzeléket egyen, később is azt fog, ezért az első szilárd ételt tízóraira vezettem be, ez volt a tejpép, de mondjuk nagyon rövid ideig ette a fiam, inkább gyümölcsöt evett, max kevertem neki a tejpéppel.
2009. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!