Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái!...

Tápszeres babák anyukái! Mennyit vártok két evés között?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, a tápszert lassabban dolgozza fel a szervezete a picinek, így legalább 3 órát kell várni két evés között, hogy ne fájjon a kis hasa. Ti hogy csináljátok?
2011. júl. 16. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
már újszülött korától 3 óránként eszik,kivéve ha alszik akkor nem keltem fel, 8 hetes kora óta pótolom,sztem a 3 óra nagyon ideális
2011. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Az én kisfiam eddig volt, hogy csak 4, vagy 6 óra (mert éjszaka aludt) éhezett meg, de ma pl 2 órára evett.
2011. júl. 16. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Minimum 3 órát vártam én is a két étkezés között, ha előbb megéhezett azt jelezte, akkor előbb kapott.

Ma már tejpépeket kap meg hozzátáplálunk már, de most is figyelem, hogy leteljen a 3 óra az étkezések között. Ha időközben bealszik akkor természetesen nem ébresztem fel akkor csúszik a kaja. Ma is 3/4 3-kor ebédeltünk.


5 hónapos anyukája

2011. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én 16 hetesem is 3 óránként eszik. A doboz szerint már 180 ml-t kellene ennie alkalmanként, de ő jó, ha a 130-at megeszi egyszerre, ennek ellenére szép hurkás kislány, jól fejlődik. Az éjszakákat végigalussza, van hogy 10 órát is egyhuzamban, nem kel fel enni egyszer sem. A 3 óra szerintem is ideális. Ha közben megéhezik, azt mindig jelzi.
2011. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én babám ma még a 2órát is alig tudja kivárni ugy sirat utána meg fáj a pocija!Nem tudom mi van ma vele?
2011. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha éhes volt, én adtam neki. Akár 2 óra múlva is. Néha volt ilyen, de nem rendszeresen. 3 óránként evett nagyon sokáig a kisfiam.
2011. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jól tudod.:)

újszülöttként is 3 órát vártem, néha eseteg 2,5 órát, ha úgy alakult.

most 4 óránként etetem már, de így is alig akar enni:( 3 hónapos. gondolkodom, hogy csak 4szer etetem naponta, de a védőnő szerint az kevés...

2011. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kis súllyal született a picur, pénteken lesz 3 hónapos, lassan elérjük a 4000 grammot. Most van, hogy 2 óra múlva eszik, de többnyire 2,5-3 óra a táv. De mivel még kis súlyú, neki nem túl nagy a gyomra, ezért nem is eszik meg nagy adagot egyszerre.
2011. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!