Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bundás kenyeret mikor adtál...

Bundás kenyeret mikor adtál először babádnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy éves kor után, másfél éves kor fele, mert attól még, hogy már mindent ehet ami benne van, a sok olaj még megviselheti a pociját.
2011. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Másfél éves, még nem kapott -pont a sok olaj miatt.
2011. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is 1 éves kora után adtam, nekem eszembe sem jutott, hogy az olaj miatt ne adjam. Ma is ez volt a reggeli. :)

Hagymás rántottát is szoktunk reggelizni, nagyon szereti. Válogatós és keveset evős, ezt viszont megeszi jóízűen és elég sokat és nincs tőle semmi baja sem.

2011. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! én is azért kérdeztem, h holnap reggelire 13hós mindent evő fiamnak csináljak e már... hát még megálmodom akkor mi legyen, max pár falatot kap az enyémből, ő meg vmi mást.
2011. júl. 16. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 13 hónaposan kapott először. Hivatalosak voltunk egy kis buliban ahol ez volt a vacsi.Fiam szabályosan kitépte az unokatestvére kezéből és kétpofára nyomta befelé pedig mielőtt elindultunk evett.Annyira ízlett neki, hogy csak néztünk, mert megevett 1 egész nagy szeletet, utána még cicizett és reggelig aludt! :D Éjjel nem ébredt fel, másnap sem volt semmi gondunk!
2011. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

13 hónapos kora környékén.

Semmi baja nem lett tőle. Az olaj nagyját le lehet itatni papírtörlővel vagy szalvétával. De eleve nem tocsog az olajtól annyira a bundáskenyér (szerintem), hogy ne kaphatna a gyerek. Nyugodtan adjál neki!

2011. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
felitattam papírtörlővel :) ízlett neki nagyon :)
2011. júl. 17. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2011. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!