Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnál babádnak bundás kenyeret...

Adnál babádnak bundás kenyeret? 11hós?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont a védőnőnk mondta, hogy adjak neki bundás kenyeret, mert a 15 hós oltás tojásfehérje alapú és ha valami gond van, akkor inkább a bundás kenyérnél derüljön ki ne az oltásnál. Másnapra a kisfiam csupa pötty lett, ezek szerint még korai volt a tojásfehérje próba.

11,5 hós kisfiú anyuja

2011. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 éves kor után ajánlott a tojásfehérje. Próbáljátok meg 1-2 hónap múlva.
2011. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem is ezt mondta a védönöm ma pont, de én már adtam tojásos nokedlit:) nem lett töle baja, de kiprobálom a bundi kenyeret holnap.. az enyém tejérzékeny.
2011. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem:) Majd 13 hónap körülre tervezem.
2011. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en is 1 eves kor utan adtam eloszor tojast.
2011. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam pont 11 honmaposan evett es imadta. :) Kulfoldon elunk es itt a tojast 10 honaposan kell bevezetni pont amiatt amit az elso valaszado irt. 12 hoanposan kapjak itt a babak a mumsz oltast es ha pottyos lesz 10 honaposan a tojastol gyorsan kell szolni mert akkor tojasfeherje mentes oltast kell neki kulon rendelni. Szoval en adtam neki bundas kenyeret es nagyon szerette. Azota is tobbszor eszik. Most mar 16 honapos kisordog. :)
2011. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én másnap adtam,ahogy betöltötte az egy évet.nem szerette,a rántottát annál jobban.a bundi kenyeret mai napig nem eszi meg,pedig már 21 hónapos.
2011. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pont 11 hósan adtam neki először, nagyon izlett neki és semmi gond nem volt utána.
2011. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!