Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babával Balatonra...

7 hónapos babával Balatonra mennénk. Ő hol pancsizhat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy hol? Hát a vízben, ahol ti :) Úszópelus meg úszógumi és irány a tó :)
2011. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet kapni piciknek való beülős úszógumit-olyan mint egy kismedence 2 kis lyukkal ahol kilóg a lába.DE: a mi lányunk pl utálta,2 perc és kéken vacogott,mehettem vele vissza sima medencébe..
2011. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nem volt se babaúszáson,se más vízbe csak itthon a kádba:).akkor is bevihetem a tóba?
2011. júl. 16. 21:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem ez a kérdés,de mit kell vinnem magammal egy ilyen idős babának,ami fontos?még nem voltunk sehol,azért kérdezem:)
2011. júl. 16. 21:37
 5/7 anonim válasza:
Én is azt a beülős úszógumit ajánlom, nekem is olyan volt :). Vinni napkrémet, a kicsinek fehér sapkát, úszópelust vigyél, ha kihagytam valamit, majd a többiek pótolják :).
2011. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
magas faktoros naptej,és kis kalap ami árnyékolja a tarkóját! és az úszógumi,meg úszópelus-és sima,mert ahogy kihozod gyorsan le kell róla venni.. és ha tudtok-és sokáig tervezitek a kintlétet-akkor nem árt egy utazóágy vagy utazójáróka a partra,mert pikkpakk odébb mászik,gurul,kúszik,és akkor egy pillanatot se pihenhettek :)
2011. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jön velünk anyukám is,lesz ki vigyázzon rá,hogy mi is tudjunk pihenni:).köszönöm a válaszokat
2011. júl. 16. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!