Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Balatonra készülünk 22 hónapos...

Balatonra készülünk 22 hónapos lányunkkal mi az amit feltétlen vinni kell?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
szúnyogriasztó, kedvenc játék, lázcsillapító
2011. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Naptejet és úti patikát feltétlenül.Legyen benne lázcsillapító, sebtapasz, köhögésre is valami hátha meghűl a pici lány.

A ruhákat nem írom mert biztos te is érzed magadon hogy milyen idő van,Sapka azért legyen 1-2 darab, ezenkivül úszógumi sem árt egy két darab.Jó nyaralást nektek:-))

2011. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

naptej, sok törölköző, meg amire ki lehet feküdni (pokróc, szivacs) vízi cucc (úszógumi vagy karúszó) homokozó készlet, esetleg úszópelus, és egy jó nagy strandtáska

házi patika szerintem nem feltétlenül kell, ugyanis itt is vannak gyógyszertárak (balatoni vagyok :) de persze vészhelyzetben jobb ha kéznél van

2011. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napernyő a strandra és egy jó hűtőtáska.
2011. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úszópelus,úszógumi,naptej,szúnyogriasztó,homokozó-játékok....Házipatika szerintem jobb ha viszed,igaz ott is van bogyótár,de pl. az én 16 hósom még egy ü.Nurofent se fogyasztott el-ennek örülök :) !-akkor minek vennék még egyet,ha véletlen hőemelkedése lesz?Fölös 2 bontva....szerintem.
2011. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!