Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes múlt a kislányom este...

Irén24 kérdése:

6 hetes múlt a kislányom este 3 szor ébred föl enni, nektek mikor aludta át az éjszakát vagy ébredt fel ritkábban?

Figyelt kérdés
a kislányom mindig ugyanabban az időben kell föl enni nagyon jó volna ha kevesebbet enne este és pihennénk:D
2011. márc. 1. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem akarlak elkeseriteni de 16 hós és még 1-2 kell éjszaka!
2011. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:-) így indultunk mi is. aztán 3 hó körül elkezdett 1x enni éjjel, aztán nem hízott és alig vártam, hogy éjjel többször etethessem! sokszor keltem hozzá, amikor csak forgolódott álmában, hogy ébredjen és meg tudjam szoptatni. meg a mellem mindig begyulladt, ha 5 óránál több telt el 2 szopi közt, úgyhogy emiatt is örültem, ha eszik éjjel.

aztán 6 hós kora óta újra hízik szépen, és megint 1x eszik éjjel. 7 hósan aludt egyben 10 órát.


szóval nem az éjjeli szopi a nehéz, addig örülj, amíg jól működik minden!

2011. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor először mertem hason altatni -2 hónaposan-, akkor aludta át az éjszakát. Azóta is átalussza, most 4 hós, este 9től reggel 9ig alszik, napi mindössze 4szer eszik, és rendesen hízik(most voltunk 4 hónapos oltáson, majdnem 1 kilót hízott 1 hónap alatt).
2011. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden baba más és más. Az én kisfiam 9 hónapos és még kétszer felkel enni. Majd megszokod. Ez a rosszabbik oldala, de annyi örömet tudnak adni és ez kárpótol mindenért!
2011. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos és legalább 10x kel(nem enni,nem fogzik)csak úgy!:(((Elejétől kezdve!Úgyhogy ezt nem lehet megjósolni!Pihenésről álmodni sem merek!
2011. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hetesen ataludta az ejszakat 23tol 6ig. Pihentem.hogy 3 hosan elkezdodjon a nem alvás. Ejjel 5-6 szor ebred , abbol 2xkaja, most 6 honapos, es meg tart.
2011. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!