Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon megijedtem, ugye nem...

Nagyon megijedtem, ugye nem lett baja?

Figyelt kérdés
Éjjel a kis manóm a pocimon aludt, és alvás közben legurult, arra keltem, hogy mellettem ficánkol. Azóta sincs semmi baja, jó a kedve, mosolyog, eszik rendesen. De még is aggódom. 5 hetes, remélem nem lett baja? Kíméljenek a lehurrogók!
2011. júl. 17. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A hasadról az ágyra gurult? Nem lehet semmi baja. Le a földre? Ha megütötte volna magát, felébredtél volna a sírására. :)
2011. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hallottad volna ha gond van,de vigyázz rá! Ne aludjon a hasadon éjjel!

Nem lehurrogás! :)

2011. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan nem lett baja!De én sose értettem, hogy hogyan mernek a szülők így aludni, hogy a mellkasukon vagy a hasukon van a baba.Ha az ember elalszik,onnantól kezdve elernyed a teste, és nem tudja a mozdulatait irányítani.Rajtam is sokat volt így a baba, de soha nem aludtam el, mert féltem attól, hogy legurul.Elég egy pici mozdulat hozzá.Akármilyen meghitt és megható így, azért vigyázni kell!Eshetett volna rosszabbul is.Biztosan nincs baja, de szerintem te sem mersz ezentúl így aludni.
2011. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az ágyra, de nem sírt. Nagyon éberen alszok egyébként, az első mozdulatára kelek, csak most vagyunk túl egy 3 napos morcis, nappal nem alvós időszakon, és teljes képszakadás volt nálam. Ritkán alszik a hasamon, lassan teljesen beszokik a kiságyba, de van amikor máshogy nem hajlandó aludni. Amikor hazahoztuk a kórházból, akkor meg csak így aludt. De ez volt az utolsó! Nem merek még egyszer így aludni vele.
2011. júl. 17. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!