Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Nagyon félek, megijedtem!...

SOS! Nagyon félek, megijedtem! Baja lesz a babámnak?

Figyelt kérdés
Ma amikor vettem kis, véletlenül beütötte a kis buksiját az ajtó tetejébe, ami nem éles, de hát még is, és ráadásul pont a kutacsánál. Azóta én úgy érzem, hogy be van neki süppedve, bár nem tudom, hogy előtte milyen volt. "ülve" és fekve is süppedt, de biztos nem folyadék hiány. Nagyon nagy bajt csináltam? Okozhattam neki maradandó sérülést, vagy ilyesmi? 4 hónapos.
2011. okt. 13. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem de holnap én biztosan elvinném védőnőhöz vagy dokihoz amelyiket hamarabb el tudom érni. A besüllyed kutacsnem vicc csak az a baj, hogy általában egy anyuka nem tudja megítélni, hogy be van-e süllyedve mert mi csak úgy nem szoktuk nézegetni. Lehet, hogy beképzeled és ilyen volt mindig meg ilyennek kell lenni de vidd azért, hogy nézzék meg, nem tart semmiből és Te meg megnyugszol.
2011. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 wartburg353s ***** válasza:
100%
Van vmi változás a viselkedésében? Szerintem a kutacs mindig süppedt egy kicsit.
2011. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem kell megijedni. A kisbaba feje úgy van "kitalálva", hogy az ilyen beütéseket károsodás nélkül, simán megússza.
2011. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs változás a viselkedésében, ugyan olyan jó kedvű, mint eddig. Egy picit mindig be van neki süppedve, azt mondja a férjem, de akkor is aggódok, mert az meg ugye a kiszáradás jele lehet, aminek mondjuk szerintem nem áll fent a veszélye. Tegnap voltunk gyerekdokinál, nyilván akkor ő is látta a minimális besüppedést, de nem mondott semmit. Akkor vajon rendben van?
2011. okt. 13. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.

Én szívesen mondanám, hogy persze, rendben van de Te is tudod, hogy mi innen nem tudjuk megállapítani meg amúgy is laikusok vagyunk, nem értünk mi sem hozzá. :(

2011. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutacs mindig be van süppedve, hiszen nincs összenőve a koponyacsont, tehát ott van egy kis lyuk. Ha ki lenne száradva, akkor a szeme is beesett lenne, stb...,nem valószínű, hogy azért van besüppedve, emiatt ne aggódj. Viszont ha az megnyugtat, akkor holnap vidd le dokihoz, és ő majd megmondja, hogy van e gond, ne hagyatkozz az itteni találgatásokra.
2011. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze mi laikusok vagyunk, nem látjuk, nem értünk hozzá.


De szerintem semmi baja, a lányom amikor elindul annyit esett, tiszta pukli volt a homloka. Gondolhatod, tiszta ideg volta. Már 1,5 éves ha kicsit bekoppan a feje, szinte észre sem veszi már, annyit mond kop. :)


Szerintem nem kell aggódni, de persze ha megnyugtatást szeretnél holnap vidd el a háziorvosotokhoz vagy a védőnőtökhöz.

2011. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!