Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ordithatott ennyire?...

Mitől ordithatott ennyire? Megijedtem hogy valami baja van. Másé is szok ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Már úgy ébredt hogy nagyon nyűgös volt (mondjuk keveset aludt). Semmi nem tetszett neki ezért lementünk az udvarra ott mindig jól el van, de most ugyanúgy sirdogált közbe, igy fölvittem hogy leteszem aludni hátha álmos. Bementünk és aztán elkezdte ezt az őrült orditást, fél perc orditás, fél perc csend, ez ment háromnegyed óráig, mire nagy nehezen állva a kezemben elaludt. De olyan keserves sirás volt, hogy megijesztett, már belemelegedett tisztára. Fájhatott valamije vagy csak hiszti mert rossz napja volt?
2011. szept. 1. 17:43
 1/7 A kérdező kommentje:
14 hós.
2011. szept. 1. 17:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj. Az én két évesem is meg van ma zavarodva. Nyűgös, hisztis, visszabeszél, szófogadatlan.

Én is és Apa is ingerlékenyebbek vagyunk ma.

Nem tudom, talán front.

2011. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is szokott ilyet csinálni és én rájöttem hogy olyankor van amikor nem piheni ki magát,úgyhogy nálatok is erre tippelnék.
2011. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is szokott ilyen lenni:( Én arra tippelek, hogy fizikai fájdalom van. Ha sehogy nem nyugszik meg akkor adok neki Nurofent. Borzasztó érzés, de az a szörnyű hogy már valamelyest hozzá szoktam az elején. Szörnyen hasfájós volt.
2011. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam ugyanezt csinálja két napja. Soha nem volt egy "ölbe" gyerek, de 2 napja csak az ölembe nyugszik meg. Ordít néha (talán) ok nélkül. Én is arra tippelek, hogy fáradt. Ő most kezdi felfedezni a világot, és sokszor nem alszik hanem ébren marad, és gondolom elfárad.

10 hetes

2011. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma az én egyéves kislányom is másfél órát ordított amíg elaludt:(de kb úgy mintha minimum nyúznám.Valószinű,hogy valami fronthatás van,mert csak akkor csinál ilyet a lányom.
2011. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam hogy ez "normális". :)

Utána csak fél órát aludt, megint nyűgölődve ébredt, de estére aztán visszajött a kedve és minden rendben volt.

Minden jót nektek! :)

2011. szept. 2. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!