Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy a Bébé Confort és...

Igaz, hogy a Bébé Confort és a Quinny kompatibilis egymással?

Figyelt kérdés

Pl. BBC vázra rátehető a Quinny mózese a Dreamy?


A Brendonban nem hajlandóak segíteni, de én úgy hallottam, hogy egy cég készíti őket és adapterrel használhatóak egymással.


Segítenétek?


2011. júl. 17. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

Igen jól hallottad a Dorrel cég gyártja őket és még a Maxi Cosit is én pl Angol ebayen láttam adaptert hozzájuk:) ( a brendonban sajnos vagy nem értenek hozzá vagy nem akarnak érteni) de itthon tuti nem kapsz szerintem adaptert:( bár lehet jó a Quinny-é is a Bébé c-re ezt sajnos nem tudom

2011. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Azt hiszem akkor a "felpróbálás" lesz a megoldás :)

BBC adapterem van, talán azzal sikerül.


Szép napot!

2011. júl. 17. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

én úgy tudom, hogy a quinnyre fel lehet tenni a BBC-ket, de fordítva nem! Tehát egy Buzz-ra fel lehet tenni egy BBC Windoo mózest, BBC bébihordozót, de a BBC babakocsikra a Maxi Cosi hordozók CSAK KÜLÖN ADAPTERREL tehetők fel, a mózes pedig sehogy :-(((

(hogy a Dorel miért nem alapból oda-vissza kompatibilisnek csinálta???)

Egyébként a Dorel ügyfélszolgálata e-mailen egész készséges és aránylag gyors is, akár angol, akár francia v német nyelven...

A Brendon meg egy nagy kalap sz*r: volt egy kérdésem quinny zappal kapcsolatban e-mailen, visszaírták, hogy fáradjak be a legközelebbi üzletükbe, ott majd a kollégák adnak felvilágosítást, hogy az Xtra vázára feltehető-e a régi fajta ülés. Befáradtam, fél órát vártam, mire telefonon a központból a quinny-s kolléga (mert persze a helyieknek gőzük nem volt róla, még nem láttak ilyet - idén nyár elején!!!) közölte velem, hogy nem - ami persze nem igaz!!!

Ennyit a hozzáértésről, meg a józan észről (ezért kellett autóznom egy csomót!!!)

2011. júl. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!