Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oltoztetitek ilyen idobe...

Hogy oltoztetitek ilyen idobe a babatokat?

Figyelt kérdés
oleg melegvolt ma is meg tegnapis es nemtudom mit adja ra a lanyomra.5 honapos,kell ilyen idobe meg a labzsak?Tik mibe setaltok kint a babatokkal?
2009. ápr. 1. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
az én fiam már 10 hónapos, gatya, hosszúujjú body, pulcsi, kardigán, vékony sapi, kapucni
2009. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kicsim 8hós: rövid újjú+hosszú újjú badi,harisnya,nadrág,kiskabát, vékonyabb sapka,cipő.

én nem takarom be, és lábzsákot se használom.

2009. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de hogy kell már lábzsák !vékony overál v. harisnya és nadrág , vastagabb plüs polo és mellényt adtam közép vastag sapka de ha még melegebb lesz még vékonyabb ruha de ha alszik kicsit be takarom majd figyelem hogy ne izzadjon
2009. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát óvatosan..sajna hétfőn már azt hittem tavasz van..meg is fáztunk mind2-en elég rendesen. Kisfiam 1 éves, harisnya,nadrág,hosszú újjú body,plüss felső és egy kapucnis kötött pulóver és lábzsák kevés volt..:( mondjuk beleszaladtunk egy szeles utcába ...
2009. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!