Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós, kendős, mei-tai-os...

Hordozós, kendős, mei-tai-os anyukák! Ilyen időben hogyan öltöztetik fel babátokat amikor sétálni mentek valamilyen hordozóval? És ti mit húztok fel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ma volt az első ilyen sétánk, picit izgultam is :D, de tök jó volt!


Rajtam egy csimma+leggigngs+testhez simulós garbó+csinos rövid irhakabi,

babun hosszúujjú body+harisnya+egy átmeneti overál (tehát nem kályhameleg, orkános, csak egy sima polár) + sapka+sál.


És majd meggyúltam!:)


Decemberben már lesz horodzótakarónk is, a hidegebb időben ez egy plusz réteg lesz, mert a mei-tai alá már jobban nem szeretném felöltöztetni, az nem lenne neki kényelmes.


Én varratok, találtam a neten egy jó varrónőt, aki ilyenekkel foglalkozik, saját elképzelés alapján készít egyedileg mindent! És olcsóbb is! Már írtam neki, megbeszélés alatt van az ügy!:))))))))))))))

Ha gondolod, megadhatom az e-mail címét :)

2011. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én két éve télen, mikor a lányom született, akkor ugye elől hordoztam!ÉS rajta azitthoni ruha volt, plussz sál sapka, mert Ő is bebújt velema kabátba!Apáét hordtuk így kényelmesen belefértünk, mindketten!Ugye rajta a 3 réteg kendő is ott volt!

De mostanában mei tai alá én ugyanúgy öltöztetem mintha gyalog mennénk, mert szerintem az nme melegít!Mert az oldala a lába teljesen ki van!Csak a háta van a mei tai alatt!Ott is csak a hóna alá ér!


Mekkora a babád, hol hordozod?Ettől sokminden függ!

2011. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az én "apróságom" 8,5 hónapos. Nandu kendőben hordozom, és elöl. Többnyire babakocsival járunk, csak ha bkv-zni kell, akkor kötöm magamra.

Én arra gondoltam, hogy harisnya, hosszú ujjú body, és arra az overál. Cipő, sapka, sál.

Én meg rendesen felöltözök, mintha sétálni mennénk, csak a kendőt a kabátom alá veszem fel, és max nem cipzározom össze magamon (úgyse érne be). Csak olyan furinak gondolom, hogy kendő és alatta overálban "nyomorog" szegénykém.

2011. nov. 17. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!2. vagyok!

Szerintem ha overállt adsz rá, akkor mindenképp a kebátod fölé kösd!

Bár én nem szerettem ha a hideg kabátomhoz ér az arca, így én ilyenkor rétegesen öltöztem, és egy vastag polárt vettem felülre!Arra kötöttem a lányom kívülre!Szerintem ez nektek is jó!És azt ne felejtsd el, hogy a nandu kendő elég vastag magában is!


De nekem az volt a legkényelmesebb, hogy apa kabátja alá kerültünk mind a ketten :)Így rá se kellett az itthoninál több gönc, csak sapka!Mi így vásárolni jártunk!Mert ha lehúzom a boltban a cipzárt, akkor meg pont jó neki is!

2011. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!