Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyaként 20-hónapo...

Egyedülálló anyaként 20-hónapos iker gyerekeimmel milyen ellátásra vagyok jogosult?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag a családipótlék összege emelkedik -kérvényezned kell- ezen kívül csak gyermektartásdíjat igényelhetsz a gyerekek apjától. Önmagában az egyedülálló szülőség nem jogosít semmi pluszra
2011. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2011. júl. 17. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, igényelheted még a rendkívüli gyermekvédelmi segélyt -ingyenes intézményi étkezés a gyerekeknek, ha esetleg bölcsisek és évente gyerekenként 2*6700.- készpénz. Nem sok, de a semminél több. Feltétele, hogy az egy főre eső jövedelmed 39.900.- alatt legyen. Jövedelemnek számít a GYES, GYED, családipótlék, munkabér, gyermektartásdíj is.
2011. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én épp most jártam végig....

emelt családi csak 1000 ft-tal több

lakásfenntartási támogatást a gázszámlára kértem,egy évig havi 3500-et belefizetnek az adott gázszámlába.ezt évente igényelhetem

2011. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm!
2011. júl. 17. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Két gyermeket nevelő egyedülálló esetén (gyermekenként): 14.800.- Ft lesz a családipótlék
2011. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!