Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Iker babak anyukai, ugyanugy...

Iker babak anyukai, ugyanugy szeretitek mind a ket babat?

Figyelt kérdés
Csak kivancsisagbol kerdem. remelem nem bantottam meg senkit vele. Ma valamiert felmerult bennem ez a kerdes, hogy vajon egy ikres anyuka ugyan olyan szeretettel szereti mindket babajat? Nekem csak egy kisfiam van igy nem tudom elkepzelni igazan a helyzetet. :)
2011. szept. 16. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Gondolj bele!

Ha neked kettő lett volna egyszerre, különbséget tennél?

Na ugye!!!!!

Mindkettő a tiéd, miért tennél különbséget.

2011. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azert merult fel bennem a kerdes mert regen a kisgyerekek kategoriaba irta par anyuka, hogy a ket gyereket mashogyan szereti. Tehat imadja mindkettot de mind a kettot mashogy, de viszont nem ikrekrol volt szo. Azert gondoltam, hogy megkerdezem vajon az ikreknel is igy van? Mert ugye ott egyszerre erkezik mindket picur. Fel sem merult bennem, hogy barmelyiket is ne szeretne az anya. En is szeretnem az biztos csak aterezni nem tudom mert nekem 1 van. :)
2011. szept. 16. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik fiam anyás,a másik apás.Mindkettőt ugyanúgy szeretem,de az anyás fiammal szorosabb a kapcsolatunk,már a legelejétől fogva.Ő már újszülöttként megfogta az ujjamat,és gyönyörűen szopizott,a másik fiam rengeteget ordított,és nem volt hajlandó szopni,a mai napig nem az a bújós fajta,sosem tette senki vállára a fejét.Ő inkább odajön,megpuszil,megsimogat,de őt tanítani kellett rá,hogyan fejezze ki az érzelmeit.Attól függetlenül,hogy a kicsi anyásabb,mindig nagyon-nagyon figyelek rá,hogy a másikat is ugyanúgy szeretgessem!

Ikres anyukának ilyen szempontból szerintem sokkal jobb lenni,dupla élvezet,dupla érzelmek:)

2011. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen masodik valaszado. Nagyon aranyosak lehetnek. :) Az en kisfiam sem bujos tipus. Fontosabb "dolgai" vannak mindig mint hozzambujni. Ilyen a pakolas, ramolas, kisautok, a konyha felfedezese, az ulogarnitura szetszedese. Nincs ideje leallni egy percig sem. 19 honapos
2011. szept. 16. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira, de máshogy!

Szerintem ez mindenhol így van, akár iker, akár "csak" testvér. Hiszen mások, más egyéniségek, máshogyan szeretjük őket.

2011. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem is olyan rég volt egy ilyen kérdés, nem ikrekről.

Van egy 3 éves lányom, és 1 évesek az ikerfiaim. Mindhárom gyerekemet nagyon szeretem, de igen, mindegyiket máshogy. Mert mások. A fiúk is teljesen mások, más a természetük, pedig egypetéjűek. Két külön gyerek, két külön egyéniség.

2011. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amelyiknek könnyebb, nyugisabb a természete, azt könnyebb szeretni, sajnos. Az ordítósat, nehezen alkalmazkodót, kevésbé anyásat nehezebb. Remélem, azért változni fog a helyzet.
2011. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En ugyanugy szeretem a fiaimat, pedig Ok is kulonbozoek egypeteju letukre. Most 7 honaposak, es lehet, hogy kesobb majd en is megertem, hogy lehet mashogy szeretni Oket, de en most ugyanugy imadom Oket.

Nekem elso babaim, es en meg azt nem tudom elkepzelni, hgoy 1 babaval milyen lehet... :)

2011. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!