Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki iker babákat nevel, az...

Aki iker babákat nevel, az hogyan oldja meg pl. az etetésüket - gondolok itt a szoptatásra - ha nincsen semmi segítsége?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre ébredtek, ikres szoptatópárna segítségével egyszerre szoptattam őket. Ha az egyiket már szoptattam, mikor felébredt a másik, neki sajna ki kellett várnia a sorát (szerencsére ez ritkán fordult elő).
2011. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre ébredtek egyszerre etettem, párnákkal kitámasztva. Ha nem akkor külön. Nekem inkább ez vált be, mert ott volt a 21 hós lányom is, és miatta úgy kellett lennem hogy bármikor ugorhassak, ha egyszerre szopiztak ez nem igazán volt így.

Most 8,5 hósak, még szopiznak is, most sokszor egyszerre, de a lányom már 2,5 éves és már megoldható. Ha kanalasat esznek, 99% együtt etetem őket.

Nem egyszerű segítség nélkül, főleg az elején.

2011. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyémeim tápszeresek voltak, először evett az egyik, aztán a másik. Ha volt velem valaki, akkor egyszerre ettek.

A szilárd kaját meg úgy adom nekik, hogy egy kanál az egyiknek, egy a másiknak.

Eleinte nehéz, de hamar bele lehet rázódni. :)

2011. máj. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez addig oké, hogy először az egyik, aztán a másik, de ha egyszerre ébrednek, gondolom, mindkettő nagyon éhes, és sírnak.Szóval nem rossz hallgatni, míg az egyik sír, amíg a tesót eteted?Mert képzelem, hogy nem marad csendben, amíg a másik eszik.

:)

2011. máj. 1. 06:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Abban az esetben leteszem őket a nagyágyra és egyszerre etetem őket, de gyakorlatilag a végére nem érzem a karomat. :D

Szerencsére ritkán fordul elő, hogy egyszerre ébrednek. Az egyik kevesebbet szokott aludni, mint a másik, előbb is ébred. Mikor felkel, nyöszörögni kezd, ilyenkor gyorsan sprintelek a szobába és kihozom, nehogy felébressze a másikat. És mire megetetem, addigra fölkel a másik is.

2011. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!