Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak anyatej-kiegészítő...

Miért csak anyatej-kiegészítő tápszert árulnak mindenhol?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy lánykám tápszeres 8 hetes kora óta.

Mindig receptre írták fel nekünk az anyatej-helyettesítő tápit.

Viszont betöltötte a 6 hónapot, így adhatnám neki a 2-est, de mindenhol csak olyat találok, ami anyatej-kiegészítő.

1-esből van helyettesítő, de 2-esből nincs.(tesco, rossmann, dm, ilyesmikre gondolok).

Namármost, mivel én nem szoptatok és elég régóta hozzátáplálunk, az anyatej-kiegészítő tápszer is elég lenne a babámnak?

Vagy most hogy is van ez?


2011. júl. 18. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A 6. hónap után is ír fel a háziorvos tápszert! olcsóbb is, mint amit a boltokban kapni! Nekünk is írt fel, bár a kislányomnak, aki 9 hónapos nem ízlik, nem issza meg, így a Milupás anyatej-kiegészítőt vesszük neki.
2011. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jajj hát ezt picit félreértetted, nyugodtan vegyél neki "anyatej-kiegészítő" tápszert. azért mert ez a neve, pont olyan mint ha anyatej-pótlónak hívnák. a név egyébként arra utal, hogy elválasztást segítő, nem pedig arra, hogy anyatejet kell mellé adni :)


szóval vedd csak meg amelyik szimpatikus

2011. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem és nagyon köszönöm!

Valamiért azt gondoltam, hogy talán ez így nem elegendő a babámnak a hozzátáplálás mellett!:)

De most megnyugtattatok!

2011. júl. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!