Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha anyatej mellet (sajnos)...

Ha anyatej mellet (sajnos) kiegészítő tápszert kap a picur (3 hetes), akkor a K és D vitamint kell adni neki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,ugyanúgy mint eddig.D-vitamint nálunk akkor kellett másnaponta ,amikor már csak és kizárólag tápszeres volt.
2009. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Lányom 4hosan kapott kieg. tápszert, és onnantol a K vitamint nem kellett adni neki. D vitamin maradt napi 1csepp. Szerintem kérdezd meg a dokitokat- nálunk is ő mondta.

2009. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha tápszert is kap a baba, akkor a K vitamint már nem kell, a D vitamin marad napi 1 csepp.

de a dokid mondja majd a biztosat, nekünk így kellett

2009. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is igy mondta a védőnő,ha már kap tápszert akkor k vitamin nem kell,de a d vitamin 2 éves koráig adni kell,igaz késöbb csak a téli hónapokba,nekem igy mondták.
2009. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhh, köszönöm a gyors válaszokat!
2009. jún. 18. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!