Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kötelező oltásért fizetni?

Nem kötelező oltásért fizetni?

Figyelt kérdés
a nővérem fia 7 hónapos,a lényom pedig 4.ugyanaz a házi orvosuk.kértük mindketten az agyhártya gyulladás elleni nem kötelező oltást.amit nekünk 1500ftért akar beadni,a nővéremék pedig ingyen kapták.(az oltó anyagot mi váltjuk ki)most hogy van ez?mi alapján fizetek én vagy mi alapján nem kellett fizteni nekik?mit tegyek?még nem adattam be de előre mondta hogy 2500 lesz a beadatás....
2011. okt. 11. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet náluk van valami szociális helyzet vagy betegség, ami miatt ingyen kapja.
2011. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nővéred szimpatikus, te meg nem.


Lehet október 1-től úgy döntött kér pénzt. Vagy kötelező kérnie.

2011. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
múlt héten szerdán oltották 14 hónaposomat. nem kért a dokinéni pénzt. és a barátnőm kisfia után sem akit 3-4 hónappal ezelőtt oltott. érdekes amit írsz :/
2011. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is kell érte fizetni,ezer ft-ot a nem kötelezőért+oltóanyag

nem tudom tőlük miért nem kértek

2011. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kell fizetni a nem kötelező oltások beadásáért, csak az oltóanyagot kell kiváltani. Ezt szerintem orvosa válogatja. Hogy nálatok miért tesz különbséget, hogy kitől kér pénzt és kitől nem, nem értem...
2011. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ilyet még nem hallottam hogy az orvos kér pénzt mer beadja az oltást.Én 2500Ft körül fizettem a gyógyszertárba mikor kiváltottam.De az orvos nem kért pénzt.Hiszen az oltóanyagot nem ő adja ő csak felírja,azt külön ki kell váltani gyógyszertárban.
2011. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk is 2000ft-ot kellett fizetni.
2011. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nekünk azt mondták, hogy azért kell fizetni a beadatásért, mert az önkormányzat nem támogatja, így a doki nem kap érte semmit. igaz, hogy az oltás ingyenes, de a beadatása nálunk nem az.
2011. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!