Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Padlólap ellen orvosság? Mit...

Padlólap ellen orvosság? Mit tegyek, hogy megóvjam?

Figyelt kérdés
Kúszó, mászó, még labilisan járó gyerekek anyukái, ahol nem parketta és szőnyegpadló van! Kemény kő padlólap van nálunk az egész nappaliban, étkezőben, konyhában, közlekedőben, és itt vagyunk a legtöbbet. Néha akkorát koppan a fiam feje egy-egy átfordulásnál, ha letolatott a szőnyegekről. Mi lesz majd, ha járni tanul, és esik-bukik? A lakást szétverni nem akarjuk, szőnyeget meg nem tudok mindenhova tenni. Ötletek?
2011. júl. 18. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is a nappali-étkező-konyha járólapos. Még nem mászik a fiam, de szerintem az lesz, hogy mindenhova szőnyeget teszünk majd, ahova csak lehet. Arra gondoltam, ohgy padlószőnyegnek való szőnyegből vágatok akkorát amekkora kell, de csak kiterítjük, aztán ha majd már biztosan jár, egyszerűen feltekerjük.
2011. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi sehova nem tettünk szőnyeget, csak a nappaliban van az ülőke előtt (nem a gyerek miatt, előtte is volt). Illetve van 20 habtapink, az van lerakva a játékok köré (a átékok egy nagy dobozban vannak). Ez így van már több mint egy éve, másfél éves a kislányom. Amikor átfordulni tanult, akkor neki is néha koppant a feje, illetve nem engedtem le a szőnyegről (mindig visszatettem). Ha nagyon nem boldogulsz, mert mindig lemegy, akkor plédet teríts le ahova csak tudsz (vagy ágytakarót, vagy ami van otthon, úgyis csak pár hétig kell, mert ha már mászik, nem tudod rajta tartani úgysem).
2011. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is padlószőnyegből vágatott szőnyeg van mindenhol, alig maradt pár cm2 ami kimaradt.
2011. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is a nappali járólapos. Mikor kúszott, kihoztunk egy szőnyeget, de mikor ügyesebb volt már, pillanatok alatt lemászott róla, úgyhogy sok értelme nem volt. Kb két hónapig kúszott, utána kb 5 hónapig mászott. Ezalatt volt egy párszor hogy fordulás közben így, vagy úgy esett, és koppant a feje. De most hogy már jár ez nem fordul elő szinte sose, mert megtanult esni, így most ha esik, mindig leteszi a kezét.
2011. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!