Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismértkben orvosság? Nem...

Kismértkben orvosság? Nem ártok a babának vele?

Figyelt kérdés

Rettenetesen vérszegény vagyok.Ahogy halad a várandóságom előre,úgy egyre rosszabb a vérképem.Szedek vas-folsavat,napi 2t,de még ez sem sokat ér.Idősebb családtagjaim azt javasolták,hogy ebéd után igyak meg 1dl vörösbort.Mert,hogy az jó "vérszaporító"!

De nem ártok az alkohollal a babámnak?

Valamit muszáj tennem mert közeleg a szülés és nem szeretném,ha baj lenne..

34hkm


2011. okt. 26. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ezt javasolni szokták, igen, még az orvosok is. Sőt, a szederbor még jobb! Nem hiszem, hogy ártanál vele, hiszen nem részegre iszod magad minden nap, hanem megiszol 1 dl bort.
2011. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

szerintem napi 1 dl vörösborral 34 hetesen már nem ártasz a babádnak. de akkor már sok céklát, spenótóto, brokkolit(!!), májat, babot is egyél mellé

a zöldségeket lehetőleg csak egészen ici-picit megpárolva

kéne a vas mellé B vitamint is szednemeg c vitamint is,azok is segítik a felszívódást

2011. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Nem, sőt ha bekerülsz a kórházba keményedéssel, akkor 24 órán át kapod intravénásan. Én is 34 hetesen kerültem be keményedésekkel, úgy mentünk a vécébe, hogy az infúziós állványba kapaszkodva dülöngéltünk.

Az egyik anyuka rákérdezett a dokinál, hogy ezzel nem ártunk-e a babának, mondta hogy a keményedésekre a legjobb egy felest benyomni. Más anyukának meg a bort javasolták.


Persze inni csak mértékkel lehet, de napi egy pohár vörösbor nem fog megártani.

2011. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a dokim kimondottan mondta, lazitja a mehet, szerelmeskedes elottre "kotelezo" :D

kar, hogy a feherbort jobban szeretem :(

2011. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!