Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél hogy ment a bilizés?...

Kinél hogy ment a bilizés? Hogyan tudnám elérni, hogy ne féljenek tőle?

Figyelt kérdés
17 hós ikreim vannak,de még ruhába is félnek ráülni.mikor lesz ebből így szobatisztaság?
2011. júl. 18. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi,még nem vagy elkésve,én 2évesen kezdtem a biliztetést de még ekkor sem volt hajlandó rá ülni,sőt még hozzám is vágta,de 2,5 évesen szoba és ágytiszta lett.
2011. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is elég korán kezdtem a fiamnál.ugy 1,5 lehetett talán.pár napig próbálgattuk de nagyon félt tőle,igy leálltam vele.aztán egyszer ő hozta 1-2 hónap múlva.ráült ruhásan,majd pelus nélkül is,de szinte egyből leszállt.akkor megint hanyagoltuk egy darabig.most 22 hónapos és tegnapelött belepisilt a bilibe először.(igaz a legeleje kicsurgott,de szépen visszatartotta majd futott a bilihez és állva belepisilt.tegnap este is biliztünk és a 3. pisi után már az eleje is a bilibe ment,kb 5. után meg már hozta a bilit hogy burítsuk a wc-be a pisit.csak 1 a baj,hogy ha bugyi van rajta akkor meg bepisil.ugyhogy csak mesztelen popsival tartja a biliig.remélem lassan ez is változik.

ja és ami nagyon fontos,ne erőltesd,majd ha késznek érzi magát akkor belepisil.a végén már nem is hoztam be a bilit neki,csak mondtam minden peluscserénél,hogy ha a bilibe pisilne,kakilna nem kéne a pelussal bajlódni.(nem szereti a peluscserét)

ja meg ha belepisil akkor nagyon meg kell dícsérni.

2011. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hós a kislányom, és mi nagy wc-zünk. Vettünk szűkítőt (bili is van, de az nem nyerő), és kísérget engem, amikor pisilek, akkor mondom neki, h anya pisil, pispispis. A kakit megvárom reggel a pelusba, de utána pucin van délután. És ha piszkálja ott lent, akkor futás a wc-re, pisi lesz. ÉS nagyon megdicsérem. Persze ez még nem szobatisztaság, de bevezetésnek megteszi. Ja, és először ő kéredzkedett fel a wc-re.
2011. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!