Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most akkor visszaesik teljesen...

Most akkor visszaesik teljesen (bilizés)?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 hétben pelus nélkül ráül bilire és nagy örömmel belepisil, de ha bugyi vagy pelenka van rajta egyáltalán nem érdekli hogy bepisil, viszont most már nincs olyan jóidő hogy meztelenül legyen, mit tudok csinálni, hogy előre haladjunk a dologgal, vagy ha majd akarja a dolgot úgyis jelezni fogja?
2011. szept. 9. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk vele, mikor kis gatya volt rajta akkor simán belepisilt, szerintem úgy vannak vele, hogy van ott valami és az olyan mint a pelus és majd felszívja, én nem adtam rá vissza a pelust , párszor belepisilt a gatyába aztán rájött , hogy nem is olyan jó a pisis gatyó és ha pisilni kellett szólt.
2011. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem az előbb, hogy persze ő se pisilt be ha nem volt rajta semmi,de amint rá került akkor már belepisilt minden szó nélkül.
2011. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg maga nem szól, hogy pisi vagy kaki lesz, nem érett rá. Addig nyugodtan pelenkázd, és mindig azonos időben tedd bilire (pl ebéd után)
2011. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Az enyém tudja, hogy ez most a pelus, ez most a bugyi. A pelusba mehet a pisi (éjszak) bugyiba nem. Ennek ellenére azért vannak fél balesetek (félig megy be a pisi, mert akkor szól. A másik fele már a bilibe:))
2011. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
22 hónapos, de sosem szól,csak csücsül a bilire, de csak ha pucér.:) csak annak meg nem látnám értelmét ,hogy naponta 10 nadrágot cserélek rajta( nincs is annyi :)) és akkor is csak 50% az esélye, hogy haladunk a dologgal. lehet várok vele következő nyárig, hacsak addigra magától fel nem fedezi a dolgot. :O
2011. szept. 9. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 22 hónapos csak, akkor nyugodtan várhatsz jövő nyárig.
2011. szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!