Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem bírta a babakocsit...

Miért nem bírta a babakocsit a kisfiam?

Figyelt kérdés
mentünk volna sétálni, de egyszerűen annyira üvöltött a babakocsiban, hogy már fájó volt hallgatni. pedig azt hittem most, hogy nincs rajta overall, jobban tud mozogni, nézelődni, jobban fogja élvezni, végül kézben kellett hazahoznom, úgy semmi baja nem volt. igaz álmos volt nyűgüs. tegnap a bébihordót sem bírta a kocsiban, ugyanez volt! pedig eddig imádta! 4 és fél hónapos...Meleg lehetett, nyűgös volt?? egy harisnya azon egy zonki, tutyi, nadrág, hosszú ujjú body, vékonyabb pulcsi, és egy kabát volt rajta,+tavaszi sapi. szerintem ne mvolt túlöltöztetve..ennél kevesebbet nem merek ráadni azért...most alszik, lehet hogy álmos volt? de eddig elaludt a kocsiban, most nem:( segítsetek mitől változott meg? csak nem attól h nem overállban van? ugye eddig csak az volt rajta kint...:(más is volt/ van így? elkeseredtem, h pont a jó időben nem tudunk majd menni sétálgatni? panelban lakunk:(
2009. ápr. 2. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti melege volt... Mi is voltunk az öthónapos kislányommal sétálni, így öltöztettem: rövidujjú body, vékony hosszúujjú póló, bársonynadrág, vastagabb zokni, tutyi, kötött kardigán, közepes vastagságú. Plusz egy nem túl vastag pléd, amit még le is hajtottam róla, ha sütötte a nap. Ja és egy vékonyabb plüss sapi. de szerintem még így is néha melege lehetett... én egy szál pólóban voltam
2009. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondolod? sose sírt még kint:..lehet túlzásba vittem? pedig azt hittem jót teszek:( akkor szerinted pl. a harisnya nem kéne rá..és vékonyabb kardigám, vagy hosszú ujjú helyett rövid ujjú? már tök tanácstalan vagyok...
2009. ápr. 2. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem is melege volt...nagyon meleg van most kint, de nagyon nehéz kitapasztalni h mit adjunk rájuk, nekem 2,5 éves a kisfiam, én se tudom h mit adjak rá...kitapasztalod ne aggódj
2009. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ui én csak zoknit nacit, rvid v hosszúbodyt egy kötött pulcsival vagy véknyabb polárral adnék rá...kicsi sapi, meg max véknyabb pléd
2009. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet melege volt. Azt szokták mondani hogy annyi kell rá mint rajtunk plusz egy réteg és takaró, mivel ők egyhelyben vannak és nem mozognak mint mi. Vagy ha félsz hogy megfázik kevesebbe, akkor adj rá ennyit és mindig ellenőrizd a tarkójánál hogy nem e izzadt, nyirkos, mert akkor melege van és akkor esetleg kabát helyett egy vékonyabb pulcsi is elég. Meg én már észrevettem hogy annyira függ a ruha anyagától is. Volt hogy úgy éreztem alig van rajta ruha, mégis jó melege volt, mert vhogy jobban melegített adott anyagú ruha.

Hát esetleg lehetett az overál hiánya is, bár szerintem inkább örült volna hogy jobban tud mozogni. De lehet így nem éreztem magát biztonságban. Vidd többet picike időkre és fokozatosan emeld az időt és megszokja, rájön hogy jó buli ez a séta és mennyi érdekes dolog van közben.

Vagy még arra tudok gondolni hogy nem volt esetleg éhes szomjas, fájt valamilye. Vagy nem e érte a babakocsiban vmi negítív élmény. Gondold végig. Neki egy apró picike megszokottól eltérő dolog is lehet hogy nem kerülte a figyelmét ami fölött te lehet elsiklottál.

Más ötletem nincs.

2009. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi...ő az első babám, és annyit volt beteg már, még most is náthás egy kicsit...valóban nehéz eltalálni..ami nekem reálisnak tűnik az neki már lehet hogy meleg:(...hát akkor most tényleg, hogy öltöztessem fel, hogy melege se legyen de ne is fázzon??
2009. ápr. 2. 14:29
 7/7 A kérdező kommentje:
evés után mentünk kb. fél órával, 3 óránként eszik utána iszik, szóval nem hiszem...most elgondolkodtam ezen a negatív élmény dolgon de...nem hiszem..lehet tegnap is a bébihordóban pl melege volt, dehát a kezemben megynugodott, elaludt..
2009. ápr. 2. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!