Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos kortol hasznaltat...

Hany honapos kortol hasznaltatok az ulo helyzetu babakocsit? A kisfiam 4 honapos lesz, amikor utazunk, es a repulon nem tudunk minden alkatreszet elvinni a babakocsinak.

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
en 7-8 honaposan hasznaltam eloszor a sport babakocsit amiben ulo helyzetben utaztattam,de elobb nekem nem ajanlotta a dokink.
2010. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj,hogy ez nem kortól függ,hanem akkortól lehet ültetni,amikor már ülni tud magától... 4 hónaposan még biztos nem fog tudni.
2010. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

6 hónaposan emeltem meg a babakocsi háttámláját fekvőből félfekvőbe, majd 8 hónaposan, amikor már egyedül is fel tudott ülni, ülőbe.


A 4 hónapos még nagyon pici ehhez szerintem.

2010. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam, hogy fekvo helyzetbe allitom, persze az nem teljesen vizszintes. Szoval akkor jobb, ha meg a mozeskosaras reszet viszem. Koszonom a valaszokat!
2010. júl. 16. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:

kb. fokig dönthetők ezek,szerintem elviheted, nem kell a mózes. most még az a vezsély sem fenyeget, hogy fázni fog benne, mert nyitott ( hacsak nem szibériába utaztok :) ). az én 3 hónapos fiam már nincs el a mózesben,mert nem lát semmit. csak a hordozóban. így azt csatolom a vázra, és abban sétáluznk esténként... max. 1 órát. ( omndjuk a babkocsi vázon fektetettebb helyzetben van a hordozó.) lehet, hoyg felelőtlen vagyok, nem tudom.

ha én mennék és korlátozottak a lehetőségek, akkor a sportrészt vinném inkább és teljesen eldönteném.

2010. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi előbb váltottunk a sportészre mert kinőtte kisfiam a mózest. Akkor kb. 4,5 hónapos volt és nem ültettem a sportrészben, hanem fektettem és csak akkor állítottam ülő helyzetbe amikor már megtanult önállóan ülni. Ha elég erős és nagy a baba, akkor fektetve szerintem használhatod a sportrészt. Nekünk legalábbis nem okozott problémát.
2010. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15.10 vagyok, az elejéről lemaradt, hogy 160 fokig dönthetők általában
2010. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most 3 honapos mult, es kb 63cm. Amozesben szinte teljesen vegiger. Akkor lehet, hogy sportresz fekvo helyzetben lesz. Remelem nem lesz hideg addigra...
2010. júl. 16. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha meg hideg lesz akkor jól becsavarod takaróba és felöltözteted, Mi travel system babakocsi vettünk amely téliesíthető azaz van hozzá lábzsák. Tehát sosem volt mózeskosarunk csak vízszintesig dönthető babakocsi és decemberben született.
2010. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!