Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek ilyen nehez 7-8-9...

Mindenkinek ilyen nehez 7-8-9 honapos babatokkal? Van egyaltalan megoldas?

Figyelt kérdés
Kisfiam mar muszik-maszik egesz nap a foldon van a nappaliban. Szo szerint semmit nem tudok tole csinalni,sokszor meg enni sem tudok. Egyedul vagyok vele keso delutanig,de meg elmosogatni sem lehet. Egyedul nem hagyhataom a nappaliban,mert mindenhova felcsimpaszkodik, utana meg hanyatt esik stb. Utazoagyban nincs el,ha magammal viszem a hordozoban vagy az etetoszekben 5 perc utan visit. A kisagyaba se tudom betenni,mert uvolt egybol. Ha a parom hazaer,csak akkor tudok nekiallni barminek is,de mar ugy elvagyok havazva a tennivalokkal,hogy szegyellem,ahogy kinez a lakas. :( Nem a szeparacios szorongas a baj,mert amugy el lenne nelkulem.
2011. júl. 19. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nehezebb lesz ha járni fog !
2011. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor mászott, akkor járókában volt, ha csináltam valamit. Az utazóágyat ő sem szerette, a hordozóban pedig pár hónaposan is visított. Nekünk volt pihenőszékünk is, de azt hiszem 8 hónaposan már abból is kimászott, hiába kötöttem be. A járókába tegyél minden nap új játékot, amíg megszokja, addig ülj a rács másik oldalán és játszatok együtt. Nekem a lányom nagyon szerette a műanyag kockákat a rácson keresztül kidobni, meg kötöttem rá csörgőket, azzal is elvolt néha. Nem egész nap, de alkalmanként fél órát simán kibírt benne, mindig mondtam, hogy mindjárt jön anya, aztán egy idő után megértette, hogy nem hagyom ott örökre. Amúgy meg minden időszaknak megvan a maga nehézsége, ahogy nő, majd fejlődik a kis értelme is, de mindentől nem kell megvédened, ha nem életveszélyes a lakás, akkor nyugodtan hagyd néha esni, azt is meg kell tanulni.
2011. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat hogy nem eletveszelyes az relativ. :) Terdelesbe felhuzza magat barhol,onnan pedig hatrafele puffan a koponyaja,vagy folyamatosan lefejeli a dohanyzoasztal elet(nem a sarkat,az kerekitve van). :/
2011. júl. 19. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Enyém lassan 9 hós lesz, ő is mindenhol feláll, feltérdel. Én viszem magammal mindenhova, ha mosogatok, akkor jön velem a konyhába, ha vécé, akkor oda, ez van, ez egy ilyen időszak és eltart még egy darabig, mert aztán elkezd járni, felmászni mindenhova, stb.

Amikor alszik, próbálj akkor csinálni bármit is.

Én azt javaslom, ha hazaér a párod, próbáljatok inkább családi életet élni, nehogy a rovására menjen.

2011. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám szabadon van egésznap. Van hogy én főzök ő (10 hós) a bátyjával (2,5 évrs) játszik. Sűrűn rájuk nézek de csinálom a dolgom 7-kor kelünk, akkor kicsi szopi, nagy kakaó, én kávé. Rendrakás, öltözés, mosás indítás. Kb fél 9- kor kezdem a főzést, 9- kor reggeli, 10 felé lemegyünk f12-ig. Ebéd, alvás. Èn netezek, pihenek ha kell vasalok. Fèl 3 körül ébtednek, kicsi szopi, utána rendet rakok a konyhába, 4- fél 7-ig lent vagyunk. 7 vacsi f8 fürdés 8 szopi alvás. Nagy f9 alvás.
2011. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia ezt a kérdést én is kiirtam, de elmulott ez a z idöszak a fiam most egy éves, annyival könnyebb hogy már kevesebbszer esik el, és egy hete 5-10 perceket el van a járokáéban, teszekbe neki kis kukot, teát keszet valamit, a járokábol lát engem néha táncolok neki, és néha kisurranok cigizni, de akkor is halja a hangomat. ha nagyon nyügös, kiveszem hogy ne utálja meg a jéárokát, de ha a nappaliban vagyunk, nemjátszik, csak rajtam log, igy én akkor csinálom a fözést, rendrakást, teregetést mikor alszik, ez napi egy ora 10-11ig, este vasalok, és együtt pakoljuk tele a mosogépet. nagy tkaritás esetle ha az apja ráér vele lenni.. utáltam a 8-11 honapos kort de lemult, és hiáéba mondják hogy nehezebb lesz ha majd menni tud, nem hsizem, akkor nem kell ennyit cipelnem..
2011. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam csak akkor tud egyedül játszani ha ott van közvetlenül a lábaim között.Én már kezdem megszokni,ahogy jövök megyek a lakásban úgy mászik Ő is utánam.Ha megállok akkor betelepszik.Nekem nincs ezzel gondom,persze ettől még ugyan úgy képes hátrafejelni mert azt hiszi hogy ott a lábam.Kénytelen lesz megtanulni egy kicsit vigyázni magára,hiszen egyre nagyobb és nem lehet mindig a sarkában lenni.
2011. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!