Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik sport babakocsi...

Csill79 kérdése:

Kinek melyik sport babakocsi vált be?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a 3 funkciós babakocsimat,de mivel ezen is hónapokig gondolkodtam,nézelődtem,hogy melyik legyen és mégsem vált be,most nem akarok így járni.Link-et küldtök azt megköszönöm.
2011. júl. 20. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Graco mirage. citysport


[link]

2011. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi linket nem tudok küldeni,de mi az Anixban vettünk.EasyGo Loop sportbabakocsit,van hozzá minden(lábzsák,esővédő,télre külön egy betét)az én kislányom nagyon szereti,meg én is mert könnyen lehet vele közlekedni.
2011. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit az anix honlapján megtudod nézni.www.anix.hu
2011. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van ,és semmi pénzért nem adnám...

8 hónapos volt a lányom ,amikor lecseréltük a hiperszuper 130 ezer forintos multikunkciós kocsinkat,de azt kell mondjam,hogy ez szinte többet tud....


[link]

2011. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Peg Perego Pliko P3 van, de mi a születésétől azt használjuk (mózeskosárral). Használtan vettük, szettben 50.000-ért. Nagyon szeretem, és a fiam is. Talán annyi a hátránya, hogy kis kereke van, úgyhogy terepre nem az igazi (de nekünk ez se volt hátrány, terepen nem használtuk :D).

Ahogy néztem, használtan már vannak 18-20 ezer körül.

2011. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!