Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamex Quatro Mini vs. Espiro...

Adamex Quatro Mini vs. Espiro Active sport babakocsi?

Figyelt kérdés

Ez a kettő között vacillálok:

[link]

[link]

Ha valakinek van valamelyik ezek közül, leírná a véleményét róla? Előnyeit és hátrányait is?


7 hónapos kisfiamnak venném. Nem tudom, hogy a háttámlájuk illetve az ülőrész "keményebb", vagy csak merevítő van benne? A csak két merevítőseket kisfiam utálja, nem ül meg bennük.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 21. 20:50
 1/3 anonim válasza:

A pénztárcádon is múlik, hogy melyiket választod! A quatro mini előnye, hogy nem drága és ahhoz képest egy jó és tágas babakocsi, könnyű vele közlekedni mivel elég kicsi a súlya. Az espiro active egy komolyabb kocsi nyilván, amely jobban bélelt háttámlával van ellátva (bár a váz rész szinte ugyanaz) viszont itt a márkanévért is fizetsz .

Múltkor én innen rendeltem, nézd meg mert itt ingyenes a kiszállítás 15.000.-Ft felett.

2011. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, anyagiakban sem mindegy, de ha az Espiro mégis "hatványozottan" jobb lenne a Quatro-nál, akkor valahogy megoldanám.


A háttámlája meg az ülőrész érdekelne a legjobban, mert ha csak merevítős, és ez még érezhető is, kisfiam nem fogja szeretni, mert amiket eddig néztük, ki is próbáltunk és merevítősek voltak, kisfiam utálta, hisztizett bennük. :S


Itt 20 e Ft fölött ingyenes a házhozszállítás. Vagy máshonnan rendeltél?

2011. júl. 22. 08:18
 3/3 anonim válasza:
A Adamex babakocsi összeszereléséről, az Adamex gyár látogatásáról és személyes tapasztalatokról is beszámolót találtam a [link] bababolt és baba magazin oldalán.
2012. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!