Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pizsis rövidujjút leveszitek...

A pizsis rövidujjút leveszitek reggel, vagy hagyjátok rajta és csak este csere?

Figyelt kérdés

Már annyiszor gondolkodtam, h azt este adtam rá és reggelig tiszta marad, ha már leveszem, rögtön szennyesbedobom, de vajon rajtamaradhatna-e?

Olyan gyakran mosom a kisbabaruhákat így, szinte tisztán, de őt mindig tisztába szeretem tenni, és ami már egyszer volt rajta, nem szívesen adom.. vagy adhatom nyugodtan? Olyan dilemma ez nekem... Hamarabb tönkremennek a ruhácskák..


2009. ápr. 3. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én mindíg kicserélem rajta!Friss pizsama este,másik tiszta ruci reggel!Szerintem Nekik is sokkal jobb érzés!
2009. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom csak egy pamut rugiban alszik, de ha nem történt baleset és nem is izzadt meg éjjel, 2 éjszaka is ráadom ugyanazt. Gondolom a bodyra gondoltál a kérdésben. Szerintem, ha este adod rá és nem folyt ki semmi a pelusból, akkor fölösleges reggel kicserélni..
2009. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, a rövidujjú bodyra, arra pizsi alsó felső, vagy kezeslábas.
2009. ápr. 3. 09:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rajta szoktam hagyni a bodyt így csak a pizsit cseréljük le.

Így is átöltözünk minden reggel.Így jó neki is és nekem is.

2009. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is rajtahagyom a body-t. Csak a pizsit vesszük le.
2009. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy zsizsi gatyóban és egy rövid újú baby-ban alszunk.Ha nem történik baleset a pelus körül, akkor nem cserélem ki a bady-t. (pár óra múlva viszont fix, hogy összeganyézza magát valamivel így akkor csere van nálunk). De nálam az öltözködést nem bírja, így nem szeretem túlzottan kínozni.A pizsi gatyót meg 2-3 naponta cserélem és mosom, ha nem eszi le, ha nem pisili össze stb... Fura dolgokat tud csinálni 9 hónapos kisfiam..._:)
2009. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 hós fiam hujjú badyban, és ujjatlan hálózsákban alszik. Ha a bady tiszta marad, akkor nem veszem le reggel, arra adom rá a tiszta ruhát, és az esti fürdés után jön a másik tiszta bady. :))
2009. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!