Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap 1 szem epret adtam 11...

Tegnap 1 szem epret adtam 11 hónapos fiamnak. Mára kiütések jelentek meg a tenyerein. Lehet az epertől?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
igen lehet ...
2009. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Hát hogyne!

Ráadásul az eper, ha jól emlékszem kifejezetten allergizáló lehet, de szerintem inkább várd meg az eper rendes szezonját, mert az is lehet, hogy csak a boltiban volt valami nem oda való.

2009. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne adj még neki epret! Valószínű, hogy a kiütések az epertől vannak. Ezek még import eprek. Várd meg a hazai nagy eperszezont, abból adj neki, ne ezekből a felfújt eprekből!
2009. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

2 éves korig nem adunk nekik aprómagvas gyümölcsöket!

Eper,málna,kivi stb......

Persze,hogy lehet!

2009. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Lehet és egyet értek az előttem szólókkal, hogy várd meg a magyar epret. De az, hogy egy ételallergia a tenyéren jelentkezne az nagyon nem jellemző. Gondolj azért utána annak is, hogy nem fogott-e olyan dolgot amire így reagálhatott, nem izzadt-e meg a tenyere mert pl. egy műanyag játékot szorongatott sokáig. És figyeld továbbra is.
2009. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Több,mint valószínű!2-3éves korig,nem nagyon szabad nekik epret adni!
2009. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne adj neki, de ha szereti akkor hámozd meg. (szedd le a magos részeket, az allergizál)
2009. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!