Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a 2 tápszer...

Mi a különbség a 2 tápszer között? Mindkettő Milupa!

Figyelt kérdés

Kisfiamnak most kell elkezdenem adni a tápszert de nem tudom hogy ez a 2 közül melyik a jobb vagy miben különböznek?

[link]

[link]


2011. júl. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár személyesen nincs tapasztalatom, de ahogy kivettem a leírásból, az Natúr 2 anyatej-kiegészítő, míg a Milumil inkább anyatej-pótló - tehát anyatej helyett van.

(A Natúr 2-nél írja: "6 hónapos kortól adható az anyatej kiegészítésére",

a Milumilnál: "Alkalmazás: Vegyes táplálékkal kiegészítve 6 hónapos kor után")

2011. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a milupa nem tartalmaz probiotikumokat.A milumil meg igen ,.Mindkettó lehet anyatej pótló(tapasztalat)

Nekem van beba2 (probiotikummal)maradékba mert az én babám nem szereti a tápszert.pedig elvileg a beba a legjobb izű.De semelxyiket sem eszi meg.

2011. júl. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Milupa Milumil HA1 és 6 hótól a HA2-t adtam. Orvos tanácsára. Most is azt eszi.
2011. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor a kék, a Milumil jobb? Az a drágább, de még nem jelenti hogy jobb is. Ezért kérdezlek titeket, én még nem ismerem annyira a tápszereket.
2011. júl. 22. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó vok:


Mi a Bebával kezdtük, attól fájt a hasa. Majd HIpp, attól meg 1 hónap után egész nap hasmenése lett. Majd jött a Milipa Milumil ami végig jó volt. (most két éves) 3 hetes kora óta tápszeres amúgy.


A Hipp volt a legdrágább..

2011. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló már írta, mindkettő elválasztó tápszer, de a Milumilben vannak probiotikumok.

Ízben a Milupa édeskésebb és laktatóbb is, legalábbis az én lányomnak, de élete első 6 hónapjában Milumilt kapott és makk egészséges.

Egyébként a Milumil most van akciós csomagban a DM-ben, tejpépet adnak mellé ajándékba, bár a másik kicsit olcsóbb kategória.

Ha már hozzátápláltok, akkor szerintem a Milupa is tökéletes.

Majdnem 7 hós tápszeres kislány anyuja

2011. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a sárgát adtam a fiamnak, izlett neki,pedig 11 hónapig szopizott utána kapott tápit. Én meg voltam vele elégedve, jóízűen ette. De úgyis ő dönt melyik ízlik neki jobban.
2011. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!