Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg van különbség a jó...

Tényleg van különbség a jó éjszakát tápszer és a sima tápszer között? Megéri jó éjszakát tápszert venni estére egy 9 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Valahogy nem bízom benne, hogy más lenne..
2011. szept. 26. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
9 hónaposnak adj inkább táplálóbb vacsorát a tápszer helyett,akkor biztosan nem marad éhes.
2011. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pl mit?
2011. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fiamnak vettem annó jó éjt tápszert.semmivel sem volt másabb az éjszakai kelés és evés mint elötte.ugyanugy 2-3x kelt enni mint azelött.
2011. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fürdés előtt vacsorázik velünk, azt ami mi, annyit amennyit kér. Fürcsi után kap tápszert, van hogy sokat eszik belőle, van hogy keveset. Ennek ellenére újabban felébred éjjel és enni kér.
2011. szept. 26. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

A Jó éjt tápik többnyire gabonával dúsítottak, ezért jobban telítenek.

Én is adtam már a lányomnak, de nem tudom, hogy mennyivel laktatóbb, mert ő 8 hetes kora óta nem kel éjjel és a reggeli is ugyanakkor volt neki, mint máskor.

Vacsira én egyébként már jó ideje tejpépet adok.Ezekből is van gabonás, ami jobban laktat és a Müller-ben lehet kapni ebből is jó éjt verziót.Talán kipróbálhatnád, hátha...

Szintén 9 hós bébi anyuja

2011. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Jó éjszakát tápszerek sokkal sűrűbbek, jobban telítik a pocakot. Nekünk bevált a Milumil éjszakai tápszere, olyan, mint egy hígabb tejbegríz állagra. Nappalra a Beba 2-est issza a baba, teljesen híg, nálunk nem elég éjszakára.
2011. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!