Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért könnyezik illetve miért...

Krisztina27 kérdése:

Miért könnyezik illetve miért nagyon csipás 3hós babám?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el kezelni kamillával, remélem jó rá.

Remélem nem valami komoly baj lehet?


2011. júl. 21. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajjaj.. valószínűleg begyulladt a szeme. Vidd el dokihoz, nehogy könnycsatorna szűkülete legyen, mint az én kisfiamnak volt. Azt át is kellett mosni. A kamilla egyébként nagyon jó rá.
2011. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 1-2 napon belül nem múlik, mutasd meg a gyerekorvosnak, ír rá szemcseppet. Nekünk a 3. féle vált be, már majdnem a könnycsatorna átmosásnál tartottunk. De elmúlt szerencsére.
2011. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ajjaj akkor ha hétfőig nem múlik viszem azonnal orvoshoz,addig hátha elmúlik. Nagyon szépen köszönöm

a gyors válaszokat.

2011. júl. 21. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfaimnak is könnycstorna szűkülete vagy elzáródása volt,nem is tudom pontosan mi ez. Kb.3-4 hetes lehetett a kisfiam amikor ez elkezdődött,kamillával mostam neki én is,de semmi nem használt,csak könnyezett és csipásodott. 15 hets volt amikor egyszer csak megszűnt,egyik nap már nem volt neki,magától kitiztult,megnyílt nem is tudom,de éppen a 16 hetes oltásán akartam a dokitól megtudakolni,mi legyen.Erre már nem volt szükség. 18,5 hetes azóta sincs sem könnyezés,sem csipa.
2011. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én nem várnék hétfőig, vidd el még holnap.

Mi szemcseppet kaptunk rá.


huzat nem érte? vagy nem használtatok ventilátort?

2011. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem várok hétfőig halnap kérek időpontot és elviszem. Köszönöm nektek.
2011. júl. 21. 15:21
 7/10 A kérdező kommentje:
De igen lehet, hogy érte huzat ill a nagy hőségben ment egy rövid ideig a ventilátor is egyesen.
2011. júl. 21. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:

forralt vízzel tisztítsd és kamillázd is.

nekünk 1 nap alatt elmúlt.

2011. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekünk is a ventilátor volt a bűnös.

Írd meg hogy ha elvitted dokihoz.

2011. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elvittem pénteken, azt mondta a doki be van gyulladva a szeme. Írt fel szemcseppet és napi 3*1 kell csepegtetni mindkét szemébe. Illetve kamillával kell mosogatni, és ha nem javul hétfőig akkor elküld szemészetre.
2011. júl. 23. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!