Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego Aria tulajdonosok!...

Peg Perego Aria tulajdonosok! Milyen előnyei illetve hátrányai vannak ennek a babakocsinak?

Figyelt kérdés

Szeretitek? Megvennétek tél előtt Budapesti közlekedésre? Nem túl kicsik a kerekei?

Peg Perego Veneziánk van,azt nagyon szeretjük,de jó lenne egy könnyebb kocsi is. Az Aria is kényelmes a babának? Jó tolni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 25. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Veneziás vagyok, nagyon nagyon szeretem!Fiam 1 éves, de em gondolkoztam, hogy tél előtt lecseréljük...

Az aria annyival könnyebb??És annyival kisebbre csukódik?

2011. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Venezia mellé szeretném,használtan venném. BKV-zni :)
2011. okt. 25. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Veneziám és ariam is volt, az aria valóban nagyon könnyű, 5 kiló körül van a súlya, és kicsire csukódik, ezért nagyon szerettem, irányítani is könnyű volt, de szerintem nem annyira téli kocsi, de ha a venezia mellé szeretnéd, akkor tökéletes, nekem is volt mellette nagyobb kocsim.
2011. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is használtam vettem Ariat BKV-zni!

A lehető legjobb választás volt szerintem. Persze mellett megtartottuk a nagy kocsinkat is, és nagy hóban a környéken azzal sétáltunk, de ha buszra kell szállni, akkor csakis az Aria!

2011. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,már vettem is egyet! Remélem,nem bánom meg. Hajrá,Peg Perego! :)
2011. okt. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!