Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is keveset alszik...

Másnak is keveset alszik mostanában a babája?

Figyelt kérdés

9,5 hónapos a kislányom.Eddig délelőtt és séta közben is aludt általában 1-1,5 órát.Látszik,hogy álmos de nem alszik.Estére teljesen elfárad és a vacsi közben is látszik,hogy már aludna. :(

Nyűglődik a fogacskái miatt is szegénykém.Mikor kell rászoktatnom a napi 1x-i alvásra?

Köszi a segítséget.

9,5 hónapos kislány anyukája


2009. ápr. 3. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár az én kisfiam sokkal kisebb, keveset eszik ő is. Szerintem megviseli őket a hirtelen jött meleg, szinte kora nyár van, nemrég meg téli kabát kellett nekik.

Az én kisfiam olyan 1 éves kora körül aludt már csak napi 1x.

2009. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

9,5 hónaposan séta közben már egyre inkább jobban érdekli a világ szemlélése . Az lesz majd szép időszak, amikor majd nem akar megmaradni babakocsiban. Járni még nem fog tudni, de hosszasan ücsörögni már unalmas lesz.

A napi 1x-i alvásra nem úgy kell rászoktatni, hanem az majd úgy fog a gyereknél magától kialakulni. Egyszerűen lecsökken a napi alvásmennyisége.

2009. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém 5 hónapos, sosem volt egy nagy alvó, de most aztán végképp alig alszik. Ma aludt 1x 1órát, 1x 20percet, és 1x fél órát. Sétáltunk is babakocsival, na ott volt a 20perces alvás utána csak nézelődött. Most este 8kor elaludt és kb reggel 8 ig szundizik, csak enni kel fel. Mostanában nagyon nehezen alszik el, és ha elalszik akkor is felkel hamar :(
2009. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!

Már igen,már elkezdődött az a korszak :) ,ki akar jönni néha a kocsiból,hogy megnézze és odatipegjen amit érdekesnek lát. :)))

2009. ápr. 3. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!