Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babának ilyen melegben...

9 hós babának ilyen melegben mennyi folyadék a normális mennyiség?

Figyelt kérdés
reggel este tápszert eszik, naponta egyszer kap gyümit, egyszer főzeléket. 1-2 dl közötti folyadékot iszik, viz,tea,gyümilé, mikor mit. ez elég neki? én kicsit kevesellem.
2009. máj. 26. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyi idős, és napi szintem vízből kb. 500 ml- iszik meg, tápszerből mostanában kezdett többet enni, gondolom a meleg miatt (kb. az is 500 ml). Főzeléket, gyümölcsöt mostanában nagyon keveset fogad el (alig tudok beleimádkozni 100 g körül), de például a saját készítésű natúr gyümölcslevet (alma vagy meggy) megissza, pedig korábban nem szerette. Én úgy csinálom, h' a vizes cumisüveg mindig a keze ügyében van, és amikor megszomjazik, kiszolgálja magát.
2009. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát, az én fiam még nem hajlandó egyedül inni sajnos:-( pff, 500 ml? attól tartok semmit sem fog enni, ha ő ennyit megiszik:-( nem lehet, hogy nálatok attól eszik kevesebbet?

hmm, hát megpróbálok kicsit több folyadékot belediktálni!

Köszi a válaszodat!

2009. máj. 27. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!