Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes kislanyom delutanonken...

1 hetes kislanyom delutanonkent nagyon sir. Szerintem a hasa faj. Ma delelott 11-tol egyfolytaban hangosan sir. Aztan 10 percet alszik es kezdi az egeszet elolrol. Nem lehet komolyabb gond?

Figyelt kérdés
Ma eloszor teat is adtunk neki.De nem jobb.Mar 5 ora es 10 percet alszik es ujra font van sir.Nagyon ketsegbe vagyok mar esve.Enni jol eszik.Pisil,narancs sargas a kakija.Angliaban vagyunk.Elvigyem a korhazba?Mit tegyek?
2009. jún. 9. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, hogy nálatok lehet e venni espumisan cseppet az elvileg jó. vagy van még infacol.

A többit csak egy hónapostól lehet használni.

2009. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,


Elvileg letezik olyan h. delutani kolika, bar van mikor egesznap tart.... :(

Nalunk is ez volt. En Rendeltem egy ColiCalm nevu 100% ban termeszetes alapanyagokbol allo cuccot, ami szinte azonnal segit!!!!! Ajanlom neked, en is Angliai vagyok nalunk is ez volt a gond, en meg privat orvoshoz is elvittem vegul, de semmit nem ert amit adtak! Infacolt megprobalhatod, de a maganorvos mondta h. minden mas VESZELYES ami itt veny nelkul lehet kapni, es igaza volt mert mi is megjartuk.

Nekem ami bejott az alkaromra fektetve picit razogatva jarkalni, ettol szinte azonnal elmulik a hasfajas, DE valoszinu h. igy kell majd tartanod allandoan.

Plusz en miota nem eszek tejtermeket 2 hete egy angyal lett a babambol.

Amugy vegso soros korhazat kell felhivni es kijon a gyerekorvos, mert ilyen pici meg a baba!!! Hivd ki ha gondolod, semmibe nem kerul es nem kell a korhazban orakat varni.... :S


Sok sikert, hidd el par het es elmulik x

2009. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!