Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel mostanában reggel...

Miért kel mostanában reggel 5-6 között a kisfiam?

Figyelt kérdés
Sokszor még reggel 6 óra sincs, ma fél 5-kor kelt! Más tapasztalt ilyet, hogy esetleg az időjárástól lehet? Vagy fejlődési ugrástól is lehet. Most olyan új dolgokat is csinál. Ötletek?
2011. júl. 21. 23:05
 1/9 A kérdező kommentje:
1,5 éves ez lemaradt. Eddig 6-7 között kelt, néha tovább is aludt.
2011. júl. 21. 23:13
 2/9 anonim ***** válasza:
enyém is 5-6 között kel, viszek neki egy üveg tejet és azon elszundít még 2-3 órára :)
2011. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lanyom is 1.5 eves es nala is van most egy ilyen idoszak.naomalisan 8-9 kozott kel.

Mar 2 hete reggel 5kor all az agyaban es kiabal, hogy keee tej....

neha sirni tudnek, mert egy orokmozgo es onnantol nincs megallas delig....remelem gyorsan kinovi ezt is :)

2011. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is kizárt a visszaalvás!
2011. júl. 21. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:
jééé ...nálunk ugyanez volt 1 hónapon át. aztán egy virusos megbetegedés lenditette ki ebből. de addig azt hittem megbolondulok. 5-korindult a nap.... este fél kilencig.... most kb fél 7 körül ébred....
2011. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ugyanez van nálunk is, egy ideje reggel 5-6 körül ébred a 7 hós kislányom. szopizik, majd vígan játszik 1-1.5 órát és utána tudom csak nagy nehezen visszaaltatni és így alszik még2-3 órát, csak már én nem bírok visszaaludni:(
2011. júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma is 5 óra 00-kor ébredt, 1 óra hosszáig próbáltam visszaaltatni, de a végén már csukott szemmel volt, de nyüzsgött mellettem. Szerintem annyira hajtja a játék, mostanában a párom reggelente leviszi csavarogni, talán ezért nem tud tovább aludni, hogy már annyira menne? Mert imád csavarogni.
2011. júl. 22. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
az enyem is 18 honapos es5-6 kozott ebred. van hogy visszaalszik van hogy nem!elotte o is 7-8 kozott ebredt es volt hogy vissza aludt fel 10-ig is. ennek nalunk is vege! kitudja mikor alhatok egy kicsit tovabb.szeptembertpl bolcsi ,akkor viszont 7-kor kelni kell. vuhhh!
2011. júl. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az enyem is 18 honapos es5-6 kozott ebred. van hogy visszaalszik van hogy nem!elotte o is 7-8 kozott ebredt es volt hogy vissza aludt fel 10-ig is. ennek nalunk is vege! kitudja mikor alhatok egy kicsit tovabb.szeptembertol bolcsi ,akkor viszont 7-kor kelni kell. vuhhh!
2011. júl. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!