Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csőrös itatót vegyek...

Milyen csőrös itatót vegyek "nagyon lusta" kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Már 16 hónapos, de a reggeli-esti tejcsinél is még nekem kell tartanom a cumisüvegét. Legalább az ivásnál szeretném már kicsit "önállósítani". Melyik itatót ajánlanátok, ami tetszeni fog neki és könnyen megtanul inni belőle?
2011. júl. 22. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Na mintha magunkat látnám:D Az én fiam 19 hós. és kb.1 hónapja hajlandó egyedül inni és fogni az üveget.Én vettem neki NUK szilikon csőrös tanuló poharat,a két oldalán kis fogantyú van.Úgy köpte ki mint a huzat.Hiába próbáltam tanítani,hogy fogja meg az üveget,mindíg elengedte,ha pedig már megunta inkább kivertea kezemből,hogy hagyjam már őt békén ezzel.Nagyon kész volta tőle...Aztán jött az ötletem,hogy a tanuló pohár csőrét cumisra cserélem,mint a sima cumisüvegnél.Ha hiszed ha nem elsőre megfogta és ivott belőle egyedül:D Azóta önkiszolgálja magát,számára elérhető helyen van mindíg,így ha szomjas felveszi iszik majd továbbáll!Sőt most már cifrázza is mert sétálgat miközben iszik:D Azt hittem soha nem jön el ez a pillanat!Abszolút átérzem a problémád!Ja és azóta már a fül nélküli cumis üvegből is egyedül iszik.Korábban hallani sem akart róla.
2011. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod neki, akkor inkább nem issza meg?
2011. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!