Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lehet agyrázkódása?...

Ugye nem lehet agyrázkódása? 7 hós babám tegnap du. Leesett az ágyról. Kb.20-25 cm magas az ágy.

Figyelt kérdés

Hanyatt esett, és egy kicsit megütötte a fejét (gondolom).

Este, vagy ma reggel elég sokat bukott, most csak egy keveset. ( de ez lehet attól is, hogy állandóan a szájában van a keze.) Este fájt a hasa, de fel volt fújódva egy kicsit. Az étvágya mostanában változó, ráadásul kétféle gyógyszert is kell szednie. Amúgy vigyorgós, hisztis, nevetős kedve van.


2011. júl. 22. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ne minket kerdezz, menj orvoshoz a picivel.
2011. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is esett le kb ilyen magasról.Azt mondta a doki figyeljem egy napig.Aluszékony-e,a szemei nem-e furák,hányás,étvágya milyen.Ha hamar vigasztalható volt az esés után az jó,és mint írod a kedvével sincs semmi gond.Nyugi,minden rendben lesz!
2011. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha a tarkóját ütötte meg, akkor mindenképp orvoshoz!

egyébként ezeket figyeld: hányás, aluszékonyság, zavartság, éles hangon sírás, sápadtság, remegés

2011. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én,ha nem hány sugárba,nem aluszékony,nyűgös vagy elesett, biztos nem vinném orvoshoz.Lehet szidni, de nem tenném ki felesleges sugárzásnak, ha megröntgenezik.
2011. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Az én pocim két hónapos korában fordult le az ágyról 60cm-ről. Nem sírt csak fél percig, én borultam ki. Semmi tünet nem volt.Mi bementünk vele a Heim Pálba másnap, mert beutaló kellett a gyerekorvostól. Kétszer is röntgenezték, mert nem sikerült, uh-ták, stb. Semmi baja nem lett.De ő még nagyon pici volt akkor. Most már állandóan esik bukik. Ha valóban 20-25 cm és nem látsz rajta szokatlant vagy a fent említett tüneteket, nem szükséges.De ez inkább megérzés. Ha Te megnyugszol, ha megmutatod dokinak, vidd el a saját orvosotokhoz,aki ha indokoltnak látja, továbbküld. Egyébként a miénk ránk bízta, hogy menjünk-e kórházba, de csak mert pici volt.
2011. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: bocs, nem pocim, picim...
2011. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyám is leeset hét hósan, kb 30 cm ágyól, de az oldalára, és hálózsák is volt rajta, tompította az ütést. Rettenetesen megiijedtem, hívtam a doktornőt, azt javasolta, h ha nincsenek a fenti tünetek, akkor nem kell kórházba menni vele (előttem megírták, mik a tünetek). Szerencsére semmi baj nem lett, de azóta alszunk külön a drága kicsemmel :(
2011. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!