Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos lesz a lányom van...

18 hónapos lesz a lányom van értelme már a szobatisztaságnak?

Figyelt kérdés
Mikor jobb volt az idő, egy szál bugyiban volt, de 1x ha belepisilt a bilibe, nem érdekli. Folytassam, vagy hagyjam majd amikor ő szeretné?! Egy rokonom unszol állandóan, hogy nem akarom, hogy szobatiszta legyen.
2011. júl. 22. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell a rokonokkal foglalkozni, ráérsz bőven jövő nyáron. A belesikerülés az nem szobatisztaság. Várd meg amíg megérik rá.
2011. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Két éves kora előtt felesleges erőltetni.
2011. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

próbálkozni lehet,de szerinem is ráér még!

ne foglalkozz vele,hogy mit mondanak a rokonok!

2011. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még sem fizikailag, sem szellemileg nem érett rá nagy valószínűséggel. Rokont meg had mondjon, amit akar. A te gyereked, nem?
2011. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze az enyém, csak miért baj, ha 1,5 évesen nem szobatiszta.
2011. júl. 22. 19:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem baj. Egyáltalán nem baj.
2011. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jajj, nem kell foglalkozz az ehhez hasonló megjegyzésekkel. Az én lányom még csak 10 hónapos, de már most mondta egy "kedves" ismerős, hogy jövő tavasszal már lehet kezdeni a bilire szoktatást. Mondtam neki, hogy még csak 1,5 éves lesz, mire ő: óóó hát az ő fia már 2 évesen szobatiszta volt, úgyhogy nyugodtan, nem korai. Na ja, lassan már ott tartunk, hogy alig hogy megszületnek el is dobhatjuk a pelust.

Én elhiszem, hogy vannak korán érő gyerekek, de azért lássuk be, a java része nem lesz szobatiszta 2 éves korára.

Én nem foglalkozok vele. Majd elkezdem, mikor úgy érzem megérett rá szellemileg.

2011. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is másfél éves a kislányom, és most kezdtük a bilizést július elején. Azóta a kaki minden nap a biliben van, és van hogy többször a pisi is. Még nem szól, de rá szoktam ültetni, és tudja mit kell ott csinálni. Ettől már csak egy ugrás, hogy szóljon is. Szóval szerintem nyugodtan vágjatok bele! Ja, nekünk nagyon sokat segített az Felejtsd el a pelust Elmo c. film, ajánlom nektek is! Sok sikert!
2011. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ennyi idősek ikreim.Én is próbálkoztam kb 2 hétig minden nap,de 2 napja eltettem a biliket,mert úgy látom most még semmi értelme,mert még nem érettek rá.
2011. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! az én fiam 19 hós.és ami a bilire szoktatást illeti....Nos semmi értelme:( Mi még messze vagyunk ettől úgy érzem! De azért örülök ha másnak sikerül ennyi idősen:D
2011. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!