Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos lesz a lányom van...

18 hónapos lesz a lányom van értelme már a szobatisztaságnak?

Figyelt kérdés
Mikor jobb volt az idő, egy szál bugyiban volt, de 1x ha belepisilt a bilibe, nem érdekli. Folytassam, vagy hagyjam majd amikor ő szeretné?! Egy rokonom unszol állandóan, hogy nem akarom, hogy szobatiszta legyen.
2011. júl. 22. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem júni legelején volt 18 hós!A májusi nagy melegben levettem róla a pelust (a meleg miatt), persze ott volt a bili, egyszer neki is sikerült,nagy dicséret még le is fényképeztük... :D Utána mintha kutyánk lenne,mindenhonnan a pisit takarítottam!


Most megint megpróbáltuk 19,5 hós, de azért mert már tudja mondani, hogy pisi, kaka, és mikor rajta a pelus, folyamatosan mondta,meg ment a bilihez!Általában lecsúsztunk róla...szóval a pelusban ott volt a friss pisi,és a bilinek már nem jutott!

Általában este fürdés előtt olyan 1,5-2 órát szokott rendszeresen pelus nálkül lenni, és ha látja a bilit, akkor ráül már csak ha nem vagyok ott akkor hozza mindig és kiborul :)


De ma este volt először, hogy fürdött, és mondta pisi...Mondtam csurgassa a kádba, de közölte nem, és muattott a bili irányába!Na gondoltam ha ennyire akarja idehozom, már úgyis késő lesz :)

ÉS kivettem a kádból, és tartogatta, a bilibe ment!Ez volt az első! :D:D:D Tegnap egy kaki is belement!

Szóval én most ott tartzok, ha ő kéri leveszem és ráülhet, de magamtól nem veszem le róla!Max ha megint olyan meleg lesz akkor az udvaron!Hagyom hagy alakítsa Ő!Ha kéri bilizhet, de én már nem is emlegetem!

2011. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mire óvodába megy, addigra kell szobatisztának lennie nappalra. Gondolom ez még nem mostanában lesz.
2011. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!