Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott gyógyszerek?

Fagyasztott gyógyszerek?

Figyelt kérdés
nyaralni mentünk volna és a cuccokat előre küldtük.autóhiba miatt nem sikerült,így a gyógyszerek is ismerősünknél maradtak pár napig.kértem őket,hogy rakják hűtőbe,erre lefagyasztották az egészet.(nurofen,cetirizin cseppek,espumisan,calcimusk,eurovit vitamin,rhinatiol szirup,germicid kúr,orrcsepp,orrspray...egyszóval minden!!!orvosunk szabin van,most nem tudom elérni,neten pedig nem találok semmit erről.most akkor kidobhatom az egészet???valaki nem ért esetleg ilyesmihez közületek?köszönöm
2011. júl. 22. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, kidobhatod az egészet. Mindre rá van írva a max és a min. hőmérséklet :(
2011. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem lehet őket használni! Sajnálom de az összes a kukába!

Azon a hőmérsékleten kell tárolni ami a dobozra van írva! (na jó pár fok különbség nem gond, de a fagyasztás az már igen)

Sérültek a hatóanyagok, segédanyagok. Ne használd őket!

2011. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm...

jajj,most olvasom:)))*germicid kúp :)))

2011. júl. 22. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
hát, ha nem irod észre se veszem azt a szot:))))) sajna ki kell dobni..
2011. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos kuka, sok gyógyszerre rá is van írva, hogy nem fagyasztható és a tárolási hőmérséklet is.
2011. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Áááá, egyszer hasonlóan jártunk mi is, csak nekem az "okos" férjem tette be a mélyhűtőbe a gyógyszert, máig nem tudom milyen megfontolásból. Ő nem hitte el nekem, hogy tönkrevágta, direkt elment egy patikushoz is megkérdezni.


Remélem, az ismerőseid felajánlják, hogy kifizetik a károdat, mindezek újra beszerezni szép kis summa lesz. Azért ezt közöld velük "finoman".

2011. júl. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
felhívtak,hogy azt mondta a dokijuk,hogy nincs semmi baja a gyógyszereknek,de én mondtam,hogy szerintem van,akkor mondták,hogy kifizetik természetesen...
2011. júl. 23. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!